Amazonka

Znaczenie snu amazonka

Znaczenie snu amazonka

Kiedy symbol ten śni się mężczyźnie, jest to dla niego jak najgorsza wróżba dotycząca jego życia osobistego, oznacza to bowiem, iż wkrótce czeka go rozpad związku bądź też odejdzie od niego ukochana kobieta.

Najprawdopodobniej jednak związek sam się rozpadnie, niezależnie od niego i po niedługim czasie zda on sobie sprawę z tego, iż mimo że przez długi czas był całkowicie przekonany co do tego, że jest to właściwy wybór i z kobietą tą chce spędzić resztę swojego życia, tak naprawdę mylił się i na szczęście w porę zdał sobie sprawę ze swojego błędu.

Jeżeli natomiast o amazonce śni kobieta i w dodatku to ona nią jest, oznacza to, iż sama niszczy swój związek, ponieważ nie potrafi opanować swoich emocji. Jest prawdopodobnie zbyt agresywna i niedelikatna w stosunku do swojego partnera, a także brakuje jej cierpliwości i chęci, by pielęgnować uczucie i dbać o związek. Jest to jednocześnie przestroga, że jeśli nie zmieni w odpowiedni sposób swojego zachowania, nie uda jej się utrzymać przy sobie partnera i związek nieuchronnie się rozpadnie.

Kiedy młoda kobieta śni o amazonce albo widzi siebie samą na koniu, jest to ostrzeżenie dotyczące jej zdrowia i oznacza, że powinna poddać się rutynowej kontroli u lekarza, bo możliwe, że coś jej dolega, a ona nie ma tego świadomości, w efekcie czego nie może podjąć odpowiedniej kuracji. Tłum amazonek ujrzanych we śnie, bez względu na płeć osoby śniącej, stanowi ostrzeżenie przed agresywnymi atakami i zachowaniami kobiet działających w ramach walki płci.

Oceń sennik

Znaczenie snu Amazonka

Opisz swój sen związany z symbolem Amazonka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen