Sen o łóżku

Sen o łóżku

Sen o łóżku

Łóżko to bardzo bogaty w symbole motyw senny, wieloaspektowy i wieloznaczny.

Jego interpretacja nie jest łatwa, gdyż najważniejsze w analizie snu, w którym pojawia się ów symbol, jest to, byśmy zwracali uwagę na naszą indywidualną sytuację życiową.

Interpretowanie snów o łóżku

Gdy w naszym śnie pojawia się łóżko, może to być odniesienie do naszego życia seksualnego bądź małżeńskiego. Przy interpretacji snu, w którym się pojawia, powinniśmy zwrócić uwagę na rozmiary łóżka, sposób, w jaki jest ono posłane, czyli czy jest to zrobione dokładnie, czy nie, a może łóżko jest w ogóle nieposłane i pościel jest na nim skłębiona. To bowiem obrazuje sytuację panującą na jawie w naszym związku.

Jeśli śni nam się, że zamieniamy duże łóżko na mniejsze, może to oznaczać, że już niebawem nie będziemy mieli z kim go dzielić, czyli rozstaniemy się z naszym partnerem. Gdy we śnie ścielimy łóżko, jest to sygnał, że pragniemy w jakiś sposób zmienić sytuację w naszym związku na lepsze.

Jeżeli śnimy, że coś znajduje się pod łóżkiem, oznacza to, że z naszym związkiem wiążą się jakieś tajemnice albo sekretne sprawy, które do tej pory nie wyszły na jaw.

Ponadto łóżko w naszym śnie może oznaczać, że nie mamy innego wyjścia, jak tylko zadowolić się swoją obecną sytuacją, nie tylko jeśli chodzi o nasze sprawy uczuciowe bądź też jest to znak, że na jawie w zupełności akceptujemy konsekwencje, jakie musimy ponieść za jakieś swoje zachowanie.

Oceń sennik