sennik winda

Winda

Sen o windzie przekonuje, że ​​aby osiągnąć zwycięstwo, trzeba mieć upór i wytrwałość. Może też reprezentować sukces lub przyszłe problemy, przeszkody, wyzwania, z którymi będziesz musiał się zmierzyć.

Sennik winda

Winda symbolizuje wzloty i upadki. Być może próbujesz osiągnąć lepszą pozycję w życiu, ale musisz to zrobić uczciwie. 

Sen o windzie przedstawia ważne zmiany. Musisz wierzyć, że zmiany przyniosą pozytywne i ważne konsekwencje w Twoim życiu.

Sen o windzie może również powiedzieć coś o uczuciach.

Co oznacza sen o windzie?

Wsiadać do windy

Jeśli we śnie wszedłeś do windy, na jawie sukces zależy od Twojej wytrwałości i odwagi. Jak coś zacząłeś, to to dokończ. Sukces jest w Twoim zasięgu.

znaczenie snu winda

Jechać windą

Sen oznacza, że ​​przechodzisz proces dojrzewania. Masz szansę zobaczyć wady w swoim zachowaniu, a wtedy poczujesz się pewniej. Nie bój się zmian. Skorzystaj z okazji.

Jechać z kimś windą

Sen, że jedziesz z kimś windą oznacza, że ​​masz kogoś ważnego w swoim życiu i zawsze możesz na niego liczyć, tak jak on może liczyć na Ciebie.

Inne znaczenie snu pokazuje, że ktoś potrzebuje Twojej pomocy. Może to być np. Twój współpracownik lub sąsiad. Nawet jeśli nie jesteś z tą osobą zbyt blisko, pomóż. 

Bać się wejść do windy (bać się jechać windą)

Sen oznacza, że ​​musisz stawić czoła obawom, które uniemożliwiają Ci podążanie ścieżkami pełnymi możliwości, których nie powinieneś przegapić. Tymczasem strach nie pozwala Ci zrobić kolejnego kroku.

Jeśli nie potrafisz samodzielnie poradzić sobie z tymi traumami, szukaj profesjonalnej pomocy.

Jeśli śnisz, że źle się czujesz w windzie, ​​będziesz musiał poradzić sobie z nieprzyjemnymi wydarzeniami. Jednak jeśli będziesz cierpliwy, w krótkim czasie przezwyciężysz te trudności.

Ponadto sen jest znakiem, że musisz zwracać uwagę na swoje zdrowie. Jeśli nie dbałeś o swoją kondycję fizyczną – może to spowodować poważne problemy. 

Wysiadać (wychodzić) z windy

Sen symbolizuje negatywne odczucia związane z codziennymi sytuacjami.

Jeśli masz poczucie, że wszystko Ci się nie układa, że ​​nie jesteś atrakcyjny, że ​​nie możesz spełnić swoich marzeń lub że nic Ci nie sprzyja, taki sen pojawia się jako ostrzeżenie przed błędem, który popełniasz, a ponadto osłabiasz się swoimi myślami. 

Sen może też oznaczać nowy początek, np. po trudnych przejściach.  

Jeśli we śnie wysiadasz z windy, uważaj na kłopoty rodzinne. Lepiej dostrzec je w porę i szybko rozwiązać, wyjaśnić. Wykaż się empatią i zrozumieniem, zwłaszcza wobec dzieci lub osób starszych od Ciebie.

sen o windzie

Wpaść do szybu windy

Sen, że wpadasz do szybu windy pokazuje, że musisz uważać, aby nie działać pochopnie, ponieważ może to prowadzić do niespodziewanych konsekwencji. Dwa razy pomyśl, zanim coś zrobisz.

Zatłoczona winda (winda pełna ludzi)

Sen o pełnej windzie to znak, że musisz się lepiej skoncentrować, aby osiągnąć swoje cele. Sennik informuje, że ciągle jesteś trochę spóźniony, więc tracisz szansę na korzystne zmiany. Musisz się lepiej zorganizować i planować działania.
Sen o zatłoczonej windzie wskazuje też, że w krótkim czasie będziesz w stanie sporo zarobić. Jeśli masz projekt w trakcie realizacji, poświęć się mu bardziej sumiennie.

Pusta winda

Znaczenie snu sugeruje, że możesz ponieść straty finansowe z powodu pochopnych wyborów. Postaraj się ograniczyć wydatki. Wszystkie sprawy finansowe kontroluj bardzo dokładnie.

Mała winda

Sen o małej windzie oznacza, że ​​czujesz się zduszony, ograniczony, niespokojny. Aby złagodzić to napięcie, musisz powiedzieć innym o swoich odczuciach. Postaraj się zmienić tę sytuację jak najszybciej.

Duża winda

Sen o dużej windzie to znak, że pojawi się wiele ciekawych szans. Będziesz mógł wybrać nawet kilka z nich, ale trzeba będzie umiejętnie je wykorzystywać.

To będzie czas wielu odkryć, rozwoju i dobrych emocji.

jechać windą

Stara winda

Sen o starej windzie pokazuje, że próbujesz uciec od czegoś, co powoduje konflikty. Jeśli w Twojej przeszłości jest coś, co Cię niepokoi, zapomnij o tym. To co minęło nie powinno wpływać na Twoją teraźniejszość ani utrudniać Twojej przyszłości. Nie bój się poprosić o pomoc, jeśli Twoja przeszłość jest trudna do porzucenia.

Sen jest oznaką potrzeby zmian. Dokonaj w swoim życiu napraw, renowacji, aby życie było znowu zadowalające. Zastanów się nad swoim zachowaniem.

Luksusowa winda

Sen o luksusowej windzie zdradza, że ​​pracujesz nad bardzo ciekawym projektem, a ta praca będzie krokiem milowym w Twoim życiu zawodowym. 
Będziesz miał szansę zarobić więcej pieniędzy i wiele zmienić w swoim życiu.

Winda w piwnicy

Sen o windzie w piwnicy oznacza, że ​​borykasz się z problemami, a to powoduje złe samopoczucie. Jeśli porozmawiasz z kimś, pokonasz je wszystkie. Po prostu musisz mieć trochę więcej cierpliwości. 

Winda i schody

Przeżywasz chwile wątpliwości. Nie jesteś pewien, czy podążasz właściwą ścieżką. Nie pozwól, aby jedna chwila zepsuła Twój plan. Jednak jeśli naprawdę chcesz zmienić swoje życie, masz możliwość to zrobić. Musisz tylko zrozumieć, że wszystko ma właściwy czas.

Winda jadąca w górę

Sen o jadącej w górę windzie to dobry znak na przyszłość, bo oznacza, że ​​w krótkim czasie będziesz w stanie poprawić swoją pozycję zawodową, przy znacznej poprawie swojego życia finansowego. Sen może również symbolizować dojrzewanie, rozwój duchowy, zwiększenie zdolności do analizowania faktów i podejmowania racjonalnych decyzji. 

Kiedy we śnie winda jedzie w górę, możesz spodziewać się dobrych wieści na jawie. Jeśli żyjesz w sytuacji wielkiego niepokoju, niepewności lub izolacji sen symbolizuje ucieczkę i wycofanie. 

Winda jadąca w dół

Jeśli w Twoim śnie winda zjeżdża, jest to zwiastun przyszłych trudności. Jeśli możesz już dziś przygotuj się na nie, zaoszczędź trochę pieniędzy, nie wikłaj się w konflikty, zyskaj sympatię i przychylność innych.
Winda jeżdżąca w górę i w dół

Sen oznacza, że Twoje życie jest bardzo dynamiczne. Wciąż coś się w nim zmienia, raz jest lepiej, raz gorzej. Nie powinieneś się jednak tym przejmować. Nie zaniedbuj swoich spraw i dbaj o dobre samopoczucie.

Sennik sugeruje także, że powinieneś lepiej zastanowić się nad celem, który chcesz osiągnąć. Każdy powinien do czegoś dążyć i zmierzać w określonym kierunku. Nie staraj się też robić kilku rzeczy jednocześnie.

Spadająca winda

Spadająca winda we śnie wskazuje, że nie jesteś w stanie kontrolować swoich emocji i uczuć, co może prowadzić do bezmyślnych postaw. Kiedy tracisz kontrolę, to znaczy upadasz, dajesz się ponieść emocjom i nie liczysz się z tym co naprawdę może się wydarzyć i jakie będą konsekwencje. Sennik radzi: trzymaj pod kontrolą swoje emocje i zastanów się dwa razy, zanim zaczniesz działać.

Sen jest znakiem Twojego niedojrzałego zachowania. Nie myślisz, zanim zaczniesz działać, a krzywdzące słowa ranią innych ludzi. Zanim porozmawiasz z kimś, zwłaszcza na kontrowersyjny temat, dobrze zastanów się jak to powiedzieć.
Znaczenie snu symbolizuje także frustrację i konflikt. Uczucie spadania zwykle wskazuje na strach przed utratą bezpieczeństwa lub kontroli nad czymś. 

Pozbądź się tego nawyku błędnego myślenia i po prostu rób to, co musisz zrobić, aby osiągnąć swoje cele.

Winda nie zatrzymująca się na piętrach

Sen wskazuje na problemy. Wkraczasz w skomplikowany okres, w którym będziesz musiał być bardzo cierpliwy, aby nie stracić kontroli nad emocjami. Nie ulegaj pokusom i nie szukaj łatwych rozwiązań. Stąpaj twardo po ziemi.

Odjeżdżająca (uciekająca) winda

Sen reprezentuje wzloty i upadki, problemy, które pojawiają się i są szybko rozwiązywane oraz te, które pojawiają się tuż po nich, w najmniej oczekiwanym momencie. Sen jest obrazem Twojego życia, obecnej chwili. Być może ciągle za czymś gonisz lub coś Ci umyka, być może masz wiele problemów, ale sen pokazuje Ci, że szybko przeminą.

Winda jadąca bardzo szybko

Sen pokazuje, że w pracy trzeba się bardziej doskonalić, aby nie zostać pominiętym. 

Inne znaczenie snu sugeruje, że ​​popełniasz błędy w rozmowie z ludźmi i stąd wynika wiele nieporozumień. Popracuj  nad komunikacją.

Zatrzymana (zawieszona) winda

Sen o zatrzymanej windzie pokazuje, że Ty i Twoi bliscy powinni lepiej zadbać o zdrowie. Odwiedź lekarza, zrób badania, nie odkładaj na później zabiegu. Warto zadbać o zmianę diety i porzucić wreszcie złe nawyki, nałogi.

Znaczenie snu zachęca, by więcej działać. Nadszedł czas, aby zrobić ważny krok, by wzmocnić swoją pozycję zawodową.

Winda pełna wody (woda w windzie)

Sen o windzie pełnej wody to znak, że może wydarzyć się coś nieoczekiwanego i że trzeba być przygotowanym na pewne wyzwanie, a strach przed nim sprawia, że ​​wszystko jest jeszcze bardziej skomplikowane. Zmierz się z wyzwaniem i pokaż, że jesteś w stanie je rozwiązać.

Winda bez sufitu

Sennik stwierdza, że ​​patrzysz zbyt daleko w przyszłość i zapominasz o teraźniejszości. Uważaj, bo ryzykujesz utratę czegoś ważnego. Skoncentruj się bardziej na tym, co jest tu i teraz, zmień priorytety.

Demony w windzie

Sennik uważa, że powinieneś być bardziej powściągliwy w swoim zachowaniu. Być może szukasz nowych przygód i doznań, masz teraz szanse je odkryć, ale  powinieneś zachować ostrożność.

Zepsuta winda

Śnienie o zepsutej windzie wskazuje, że nie kontrolujesz swoich uczuć i nie jesteś w stanie podjąć żadnych decyzji.

Zepsuta winda może być barierą, którą napotykasz w jakiejś sytuacji doświadczanej w rzeczywistości w życiu osobistym lub zawodowym, kiedy czujesz, że utknąłeś i nie możesz znaleźć ostatecznego rozwiązania. Sennik radzi: zatrzymaj się, pomyśl, przeanalizuj.

Często taki sen reprezentuje słabości w związku z kończeniem czegoś, np. jeśli nie kończysz tego co zacząłeś lub mówisz, że coś zrobisz, ale wiesz, że nigdy tego nie zrobisz. Sen nawołuje byś wykonywał zadania do końca.

Widzenie niesprawnej windy to również znak szczęścia w miłości. 

Być operatorem windy

Śnienie, że jesteś operatorem windy ujawnia, że ​​masz wokół siebie bardzo zazdrosnych ludzi i musisz uważać, aby nie dać się wciągnąć w ich grę. Uważaj na słowa i temat rozmowy. Nie ujawnij wszystkiego publicznie.  

rodzaje wind

Rodzaje wind

Hotelowa winda

Według Sennika szukasz swojej życiowej drogi i wszystko wskazuje na to, że będziesz w stanie osiągnąć swoje cele. Sen wskazuje także na stabilizację sytuacji finansowej. Zatem nie zniechęcaj się. Są rzeczy, które potrzebują trochę czasu, aby nabrać tempa. 

Szklana winda

Sennik zaleca, aby być czujnym i mieć kontrolę nad swoim życiem. Nie zostawiaj biegu spraw losowi, działaj, zapobiegaj, interweniuj. Bądź bardziej aktywny i upewnij się, że zmiany są wprowadzane we właściwy sposób.

Winda jeżdżąca poziomo

Znaczenie snu wiąże się z lękiem. Czegoś bardzo się boisz, a ten strach powoduje kompletny paraliż i wycofanie się z życia lub rezygnację z podjęcia określonych działań. Szukaj pomocy, żeby poradzić sobie z tym ograniczeniem.

Panoramiczna winda (winda ze szkła)

Sen o panoramicznej windzie oznacza nowy etap w Twoim życiu. Masz wyobrażenie o tym, co może nadejść i dzięki temu możesz zdecydować, którą drogę wybrać. Kieruj się własnymi odczuciami i doświadczeniem.

Winda budowlana

Sen o windzie budowlanej pokazuje, że czujesz, iż nie masz zbyt wielu perspektyw na przyszłość. Przemyśl swoje działania i plany, spróbuj rozwiązać ten impas. Możesz poprosić o radę osoby, które rozumieją Twoją sytuację.

Znaczenie snu: winda

 • Wsiadać do windy – bądź wytrwały w dążeniu do celu
 • Jechać windą – nie bój się zmian
 • Jechać z kimś windą – ktoś potrzebuje Twojej pomocy
 • Bać się wejść do windy (bać się jechać windą) – pokonaj swój strach
 • Wysiadać (wychodzić) z windy – uważaj na kłopoty rodzinne
 • Wpaść do szybu windy – nie działaj pochopnie
 • Zatłoczona winda (winda pełna ludzi) – skoncentruj się i planuj działania
 • Pusta winda – zadbaj o finanse
 • Mała winda – ​​czujesz się zduszony, ograniczony
 • Duża winda – pojawi się wiele ciekawych szans
 • Stara winda – próbujesz uciec od czegoś, zastanów się nad swoim zachowaniem
 • Luksusowa winda – pojawia się szansa na duże zmiany
 • Winda w piwnicy – ​​borykasz się z problemami, ale pokonasz je
 • Winda i schody – masz wątpliwości, nie wiesz co robić
 • Winda jadąca w górę – poprawisz swoją pozycję zawodową
 • Winda jadąca w dół – mogą pojawić się trudności
 • Winda jeżdżąca w górę i w dół – Twoje życie jest bardzo dynamiczne
 • Spadająca winda – nie jesteś w stanie kontrolować swoich emocji i uczuć
 • Winda nie zatrzymująca się na piętrach – stąpaj twardo po ziemi
 • Odjeżdżająca (uciekająca) winda – ciągle za czymś gonisz lub coś Ci umyka
 • Winda jadąca bardzo szybko – popracuj  nad komunikacją
 • Zatrzymana (zawieszona) winda – zadbaj o zdrowie
 • Winda pełna wody (woda w windzie) – może wydarzyć się coś nieoczekiwanego
 • Winda bez sufitu – zbyt wybiegasz w przyszłość
 • Demony w windzie – zachowaj ostrożność
 • Zepsuta winda – nie kontrolujesz swoich uczuć
 • Być operatorem windy – są wokół Ciebie bardzo zazdrośni ludzie
 • Hotelowa winda – będziesz w stanie osiągnąć swoje cele
 • Szklana winda – przejmij kontrolę nad swoim życiem
 • Winda jeżdżąca poziomo – czegoś bardzo się boisz
 • Panoramiczna winda (winda ze szkła) – pojawia się nowy etap w Twoim życiu
 • Winda budowlana – widzisz przyszłość w ciemnych barwach
Winda
Winda

Sennik mistyczny – winda

Ogólnie symbol ten może sygnalizować, że na jawie masz nadzieję, iż ktoś udzieli Ci pomocy, dzięki której Twoja egzystencja stanie się łatwiejsza.

Znaczenie snu winda
Znaczenie snu winda

Jeśli we śnie widzisz windę, oznacza to, że pragniesz jak najszybciej osiągnąć sukces, nie wkładając w to żadnego wysiłku, ale Twoja podświadomość daje Ci znak, że nie jest to możliwe.

Kiedy śnisz, że jedziesz windą, zapowiada to, że znajdziesz kogoś, kto pomoże Ci w nieszczęściu albo przynajmniej Cię pocieszy.

Gdy we śnie prowadzisz windę, zapowiada to, że będziesz niósł pomoc potrzebującym.

5/5 - (1)

1 sen

 1. hughughug

Znaczenie snu Winda

Opisz swój sen związany z symbolem Winda i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen