sennik trzęsienie ziemi

Trzęsienie ziemi

Śnienie o trzęsieniu ziemi może być bardzo nieprzyjemne i wskazywać na jakieś zakłócenie lub pobudzenie. Jest to sen, który reprezentuje strach lub nieuchronną zmianę. Wskazuje, że problemy są w drodze i z czasem staną się większe. Mimo to nie rezygnuj tak łatwo ze swoich planów. Przeszkody będą większe, ale nie oznacza to, że cel stanie się niemożliwy do osiągnięcia.

Sennik trzęsienie ziemi

Sen o trzęsieniu ziemi może oznaczać nagłe zdarzenie, np. bankructwo firmy. Ponadto może być oznaką depresji lub stłumionej kreatywności.

Trzęsienie ziemi w rzeczywistości pojawia się nagle i kończy się nagle. We śnie oznacza to, że problemy pojawią się nagle i zostaną szybko przezwyciężone. Pamiętaj, aby zawsze iść do przodu, unikając negatywnych myśli, aby nie stwarzać problemów większych niż są w rzeczywistości.

Ponadto sen może wskazywać, że jeśli podejmiesz właściwe kroki, możesz uniknąć pewnych wydarzeń.

Pamiętaj, że jutro jest bezpośrednią konsekwencją dnia dzisiejszego. Przejmij kontrolę nad sytuacjami dzisiaj, a jutro okaże się takie, jak zaplanowałeś.

Co znaczy sen o trzęsieniu ziemi

Widzieć trzęsienie ziemi

Jeśli śniło Ci się, że widziałeś trzęsienie ziemi oznacza to, że doświadczysz krótkiego okresu chaosu, nagle problemy nadejdą, ale wkrótce zostaną rozwiązane.

Znaczenie snu może sugerować coś nagłego, np. nagle stracisz pieniądze na jakimś przedsięwzięciu, a może ktoś kto Cię kocha, odsunie się od Ciebie.

Ten sen jest oznaką ważnych zmian w Twoim życiu. Ponadto sen może również stanowić wyzwanie, które będzie wymagało wielu zmagań, aby je pokonać, ale niesie ze sobą wielką szansę na naukę i rozwój osobisty. Może to być potrzeba pokonania swoich ograniczeń. Nie narzekaj na życie i pojawiające się problemy tylko wykorzystaj nowe możliwości uczenia się.

Nie zauważyć trzęsienia ziemi

Sen, że nie zauważasz trzęsienia ziemi oznacza, że ​​wkrótce jakiś Twój problem zostanie rozwiązany. Trudności zostaną pokonane, ponieważ wiesz, co powinieneś zrobić, aby rozwiązać problemy. 

Sen oznacza, że ​​wszystkie Twoje plany zakończą się sukcesem i będziesz w stanie ukończyć wszystko na czas. To pozytywny znak, reprezentujący szczęście. Wskazuje również, że możesz otrzymać podwyżkę i pozbyć się dręczących Cię długów.

Odczuwać trzęsienie ziemi

Sennik mówi, że ​​przejdziesz transformację, która całkowicie zmieni Twoje życie. Oznacza to również, że będziesz zaskoczony wszystkim, co się wydarzy. Zmiany te mogą być zarówno negatywne, jak i pozytywne.

Ten sen może być również związany z Twoim poczuciem tego, że jesteś niespokojny, zagubiony i nie wiesz, co robić. 

Zbliżające się trzęsienie ziemi

Kiedy śnisz, że czujesz zbliżające się trzęsienie ziemi oznacza to, że zbliża się coś nieoczekiwanego, coś innego niż to czego kiedykolwiek doświadczyłeś. 

Bądź przygotowany na wszystko co nadejdzie. Unikaj przywiązywania się do tego, co już minęło, skupiaj się na przyszłych możliwościach. 

Niszczycielskie trzęsienie ziemi

Sen o trzęsieniu ziemi powodującym zniszczenie wskazuje na przeprowadzkę lub znaczącą zmianę. Możesz też otrzymać zaskakujące wiadomości.

Jakaś sytuacja prawdopodobnie będzie miała na Ciebie znaczący wpływ, a ten sen przedstawia Twój stan emocjonalny w tych okolicznościach. Uciekasz od emocji, z którymi nie chcesz mieć do czynienia i które uważasz za negatywne. Chociaż te nagłe zmiany są przerażające, wykorzystaj je do zdobycia nowych doświadczeń.

znaczenie snu trzęsienie ziemi

Silne trzęsienie ziemi

Jest to sen, który przedstawia problemy w relacjach rodzinnych lub sytuację finansową. Czas zacząć stosować środki ostrożności i zauważyć, co Cię ostatnio trapi.

Sen wskazuje, że doświadczysz wielu emocji i uczuć związanych z wydarzeniem lub osobą. Przechodziłeś przez emocjonalne zamieszanie, a niektóre wydarzenia wstrząsnęły Tobą. Spróbuj ocenić rozmiar problemu, aby utrzymać sytuację pod kontrolą.

Umiarkowane trzęsienie ziemi

Sen oznacza, że ​​masz problemy do rozwiązania. Ponadto będziesz mógł cieszyć się sukcesem. Oznacza również, że mogą wystąpić konflikty z bliskimi Ci osobami. Zrób wszystko, co możliwe, aby uniknąć kłótni.

Znaczenie snu wskazuje również, że przechodzisz okres wielkiej osobistej przemiany, która sprawia, że ​​czujesz się przytłoczony i niespokojny. Oceń swoje zachowanie i staraj się być bardziej umiarkowany, gdy jesteś w towarzystwie innych ludzi, aby nie wpaść w kłopoty.

Niewielkie trzęsienie ziemi

Sen wzywa Cię, abyś obudził się i zobaczył możliwości działania. Wskazuje na poczucie utraty kontroli, które sprawia, że ​​czujesz się bezsilny w obliczu ważnych wydarzeń.

Nie zapomnij o konsekwencjach swoich działań. Staraj się nie robić niczego, co jest niezgodne z Twoim poczuciem sprawiedliwości i etyki.

Trzęsienie ziemi w Twoim mieście

Sen jest reprezentacją konsekwencji czegoś ważnego w Twoim życiu. Przejdziesz przez trudny okres, który na długo pozostawi ślady w Twojej głowie. Krótko mówiąc, sen jest znakiem, że w Twoim życiu wkrótce pojawią się poważne problemy. Nie powinieneś ich lekceważyć. Wszystko, co możesz zrobić, to stawić czoło problemowi.

Trzęsienie ziemi na ulicy

Ten sen symbolizuje niestabilność w różnych obszarach Twojego życia, w życiu osobistym, zawodowym, czy miłosnym. Możliwe jest też pojawienie się gorszego okresu. Zastanów się nad swoimi działaniami i relacjami i znajdź miejsce, w którym równowaga wymknęła się spod kontroli. Zachowaj spokój, ponieważ ten moment niestabilności wkrótce minie. Nie poddawaj się i skup się na rozwiązywaniu pojawiających się problemów.

Trzęsienie ziemi w domu

Sen o trzęsieniu ziemi we własnym domu ujawnia nagłe zmiany, które mogą wpłynąć na stabilność życia Twojej rodziny. Może to być kryzys finansowy, zaburzenia psychiczne lub zdrada.

Zastanów się nad emocjami, których doświadczyłeś we śnie, ponieważ mogą pomóc Ci w szerszym spojrzeniu na sposób rozwiązywania przyszłych konfliktów. 

Jeśli śniłeś o trzęsieniu ziemi, które zniszczyło Twój dom, prawdopodobnie czujesz się przesycony negatywnymi myślami, a zniszczony dom we śnie jest oznaką braku równowagi.

Sen mówi również, że dużo myślisz o ludziach, którzy próbowali Cię skrzywdzić. Spróbuj zwierzyć się komuś, komu ufasz. Nie pozwól się krzywdzić.

Trzęsienie ziemi w telewizji

Jeśli śniło Ci się, że widziałeś trzęsienie ziemi w telewizji to znak, że jesteś bezpieczny, ale czujesz się niepewnie. Wydaje Ci się, że pewnego dnia wszystko się rozpadnie. Dlatego sen jest ostrzeżeniem, że jeśli stracisz kontrolę nad sytuacją, której doświadczasz, coś może się wydarzyć.

Uciekać przed trzęsieniem ziemi

Sen o ucieczce przed trzęsieniem ziemi wskazuje, że chcesz się pozbyć czegoś złego, być może długów. Znaczenie snu może również symbolizować Twoją walkę o znalezienie spokoju. Bądź wytrwały, abyś mógł rozwiązać swoje problemy i nie pozwól, by one decydowały o Twoim samopoczuciu.

Schować się przed trzęsieniem ziemi

Znaczenie snu zdradza, że ​​w pewnym momencie Twoje problemy zostaną ujawnione i niektórzy ludzie, wbrew Twojej woli, dowiedzą się o ważnych wydarzeniach, które Cię dotyczą. 

Sen również oznacza, że wydarzy się coś złego i wiesz o tym, dlatego zastanawiasz się jak tego uniknąć. Twoim celem jest znalezienie spokoju.  Spróbuj zwrócić większą uwagę na możliwe rozwiązania, niezależnie od tego, jakie są Twoje oczekiwania.

Być w centrum wstrząsów

Przechodzisz przez delikatną sytuację i bardzo martwisz się jak ją rozwiązać. Ten sen może również wskazywać na wewnętrzną niestabilność. Uważaj, aby ten okres nie stał się koszmarem w Twoim życiu i postępuj z dużą ostrożnością.

Trzęsienie ziemi w oddali (daleko)

Nie wiesz kogo lub co wybrać. Ta sytuacja może być druzgocząca, więc zastanów się dobrze przed podjęciem jakichkolwiek decyzji. Sen może dotyczyć miłości, pracy zawodowej lub innej ważnej sytuacji w Twoim życiu.

Być uwięzionym przez trzęsienie ziemi

Sen jest znakiem, że nastąpią w Twoim życiu poważne przemiany, dobre lub złe. Oznacza, że ​​czujesz się uwięziony w jakiejś sytuacji i nie wiesz jak znaleźć z niej wyjście. Ponownie oceń swoje decyzje, przeanalizuj działania. Rozwiązanie może być bliżej niż myślisz.

Znaczenie snu sugeruje także, że stracisz coś, co osiągnąłeś, na co ciężko pracowałeś. Odczujesz strach i niepewność, stracisz zaufanie do ludzi. To wszystko sprawi, że zmienisz się i będziesz twardo stąpać po ziemi.

To chwila refleksji i przemiany. Jeśli coś lub ktoś Cię rani, zareaguj.

Przeżyć trzęsienie ziemi

Rozwiązanie Twoich problemów wymaga dużej ostrożności. Musisz zachować spokój i być bardzo rozważnym, aby nie pogorszyć sytuacji.

Przeżycie trzęsienia ziemi we śnie wskazuje również, że musisz znaleźć sposób na uniknięcie problemów, zwłaszcza zawodowych. Staraj się nawiązywać dialog ze współpracownikami i bądź przejrzysty w swoich relacjach.

Sen to znak, to dobrze sobie radzisz w obliczu życiowych zmagań. 
Interpretacje tego snu koncentrują się na emocjach, takich jak lęki i niepewność. Podejmując wyzwanie, przezwyciężasz negatywne emocje.

sen o trzęsieniu ziemi

Uratować kogoś w czasie trzęsienia ziemi

Jeśli śniło Ci się, że ratujesz kogoś podczas trzęsienia ziemi, może to być ostrzeżenie przed trudnościami bliskiej Ci osoby. Ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy. Niezależnie od tego, czy chodzi o pieniądze, czy pocieszenie, dotrzyj do osoby w potrzebie. Pomóż jej przetrwać ten trudny moment.

Umrzeć podczas trzęsienia ziemi

Jeśli we śnie zginąłeś podczas trzęsienia ziemi to znak, że czujesz się niezdolny do stawienia czoła problemom. Twój stan emocjonalny nie jest dobry, czujesz, że życie się rozpada i nie znajdujesz sensu w swoich działaniach. Analizuj sprawy z różnych perspektyw i znajduj nowe możliwości rozwiązań. Siła, by sobie z tym poradzić i stanąć na nogi, musi pochodzić od Ciebie. 

Śmierć podczas trzęsienia ziemi (martwi ludzie po trzęsieniu ziemi)

Sen reprezentuje Twoje uczucia do ludzi. Czujesz, że pewne sytuacje mogły zrazić niektórych ludzi do Ciebie, a relacje między wami nie są już takie jak kiedyś. Nadszedł czas, aby wyjaśnić co czujesz.

Sen może być również sygnałem, że w Twoim życiu pojawią się nieporozumienia. Zachowaj spokój, aby jak najlepiej wyjść z sytuacji i wyciągnąć z niej wnioski.

Trzęsienie ziemi i tsunami

Sen o trzęsieniu ziemi i tsunami oznacza, że nie wiesz jak radzić sobie z codziennymi problemami, co w rezultacie zniechęca Cię i przygnębia. Jeśli we śnie przeżyłeś, będziesz w stanie rozwiązać swoje problemy, choć wymagać to będzie wiele wysiłku. Zaufaj swojej intuicji.

Trzęsienie ziemi i wiatr (wichura)

Będziesz czuć się sfrustrowany, być może z powodu odroczenia jakiegoś planu lub spotkania dotyczącego spraw osobistych lub zawodowych. Jeśli we śnie próbujesz coś lub kogoś ratować oznacza to, że walczysz o osiągnięcie swoich celów. 

Trzęsienie ziemi i pożar

Sennik nawołuje, by zadbać o rodzinne relacje, bo ulegają rozpadowi. Sen może również oznaczać, że czujesz się bezbronny w jakiejś sytuacji i możesz potrzebować pomocy, a wtedy łatwiej pokonasz przeszkody.

Trzęsienie ziemi i powódź

Sen o trzęsieniu ziemi i powodzi w tym samym czasie pokazuje, że jakieś wydarzenie głęboko wstrząśnie Twoimi emocjami. Powódź symbolizuje emocje, których nie można powstrzymać, takie jak płacz, smutek i rozpacz.

Możliwe, że wydarzenia, które nadejdą wkrótce, przyniosą chwile udręki i cierpienia. 

Trzęsienie ziemi i zburzone budynki (ruiny)

Jeśli śniło Ci się trzęsienie ziemi, w wyniku którego zawaliły się budynki, być może fakty, które uważałeś za prawdziwe, okazały się kłamstwem. Sen jest objawem rozczarowań i zdrad. 

Bliscy Ci ludzie mogą chcieć czegoś co masz. Będziesz mieć wątpliwości, czy ufasz właściwym osobom. Sen jest ostrzeżeniem przed zdradą, zazdrością i nadużyciem zaufania. Bądź ostrożny.

Sennik ostrzega przed stratami dóbr materialnych. Bądź ostrożny, bo w mgnieniu oka możesz stracić to, o co tak ciężko walczyłeś. Nie rozpaczaj.  Spróbuj znaleźć rozwiązanie zanim będzie za późno. W takich sytuacjach ważne jest, aby odłożyć dumę na bok i bardziej niż kiedykolwiek polegać na wsparciu tych, którzy Cię kochają. Oprócz pomocy w wydostaniu się z trudnej sytuacji, mogą również zapewnić wsparcie, którego potrzebujesz.

Osuwisko po trzęsieniu ziemi

Sennik przewiduje, że ​​doświadczysz wielkich wstrząsów i konfliktów.  Konflikty mogą prowadzić do nieporozumień i zerwania trwałych związków.

Przeanalizuj swoje relacje i swoje działania. Czasami słowa wypowiedziane w niewłaściwym czasie wystarczą, by wywołać chaos. 

Pęknięta ziemia po trzęsieniu ziemi

Sen o ziemi spękanej przez trzęsienie ziemi wskazuje, że wkrótce wybuchną konflikty między członkami Twojej rodziny. Sennik radzi, byś zrobił wszystko co możliwe, aby uniknąć tych konfliktów.

Sen może również oznaczać, że Twoi przyjaciele i rodzina próbują wykorzystać Twoją dobroć. Może także symbolizować siłę w Twoich związkach, która sprawia, że ​​są w stanie oprzeć się wszelkim niedogodnościom.

Trzęsienie ziemi i singiel (osoba samotna)

Sen zapowiada, że bardziej niż kiedykolwiek będziesz cenić swoją niezależność. Może też to być zapowiedź zjazdu rodzinnego.

Inne znaczenie snu sugeruje, że czujesz się samotny i przytłoczony i chciałbyś bardziej wyrażać swoje uczucia, ale jeśli to zrobisz, poczujesz się bezbronny. Odłóż na bok niepewność i zawsze staraj się ujawnić to, co Cię niepokoi. 

Trzęsienie ziemi i małżeństwo (partnerzy)

Jeśli śniłeś o trzęsieniu ziemi jako osoba zamężna lub będąca w stałym związku to znak, że martwisz się nagłymi zmianami, które zaszły w Twoim życiu, ponieważ nie jesteś pewien ich konsekwencji. 

Inne znaczenie snu wskazuje, że przejdziesz przemiany, które całkowicie zmienią bieg Twojego życia, co bardzo Cię zaskoczy.

Sen może również reprezentować nowe możliwości, które się pojawią, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. To dobra wróżba, ale trzeba podejmować właściwe decyzje.

Być w ciąży podczas trzęsienia ziemi

Jeśli jesteś kobietą i śniło Ci się, że jesteś w ciąży podczas trzęsienia ziemi to znak, że nadchodzą pozytywne zmiany. Jeśli jesteś w ciąży w rzeczywistości, sen może wskazywać, że Twoje dziecko ma się dobrze i jest zdrowe. 

Inne znaczenie snu wskazuje na silne emocje. Szykują się zaskakujące zmiany. Będą one konieczne, aby w Twoim życiu pojawiły się dobre rzeczy. Nie bój się, jeśli otrzymasz wiadomość, której się nie spodziewałeś.

Trzęsienie ziemi i student

Znaczenie snu, w którym jesteś studentem i świadkiem trzęsienia ziemi oznacza, że ​​musisz poprawić swoje wyniki w nauce. Szukaj nowych metod uczenia się i nie rezygnuj ze swoich celów, jakkolwiek trudne i odległe mogą się wydawać.

Ponownie oceń, czego chcesz i czy postępujesz zgodnie z tym, co jest potrzebne, aby to osiągnąć. 

Rozmowa w sprawie pracy podczas trzęsienia ziemi

Sen o trzęsieniu ziemi podczas ubiegania się o pracę to znak, że zdobędziesz uznanie. Sen wskazuje też na stan Twoich emocji. Prawdopodobnie niecierpliwie czekasz na coś, na przykład na wynik rozmowy kwalifikacyjnej.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że odpowiedź będzie pozytywna. Nie wątp w swój potencjał. Zachowaj pewność siebie.

Trzęsienie ziemi i biznesmen

Znaczenie snu o trzęsieniu ziemi, gdy jesteś biznesmenem sugeruje upadek finansowy i powstanie długów. Jest to ostrzeżenie, abyś zwracał większą uwagę na swoje wydatki i inwestycje. Może również wskazywać na pojawienie się wydarzeń, które mogą powodować konflikty w Twoim otoczeniu społecznym, rodzinnym lub zawodowym. Sennik poleca również poszerzanie wiedzy, zwłaszcza zajęcia z edukacji finansowej i zarządzania pieniędzmi.

Trzęsienie ziemi w kościele

Sen o trzęsieniu ziemi uderzającym w kościół przedstawia głębszy problem. Wskazuje na zmianę głęboko zakorzenionych przekonań. Czas otworzyć umysł na możliwe zmiany, choć nie będzie to łatwe. Jednak może być konieczne, aby uzyskać to czego pragniesz.

Oprócz tego sen ujawnia Twoje poczucie samotności.

Trzęsienie ziemi podczas jazdy, np. samochodem

Sennik ostrzega Cię przed lękiem, strachem przed czymś o czym wiesz, że się wydarzy, ale nie możesz tego uniknąć. To wydarzenie jest prawdopodobnie związane z Twoją pracą lub środowiskiem towarzyskim. Nie pozwól, aby strach Cię zdominował, to Ty musisz go zdominować.

Znaczenie snu: trzęsienie ziemi

 • Widzieć trzęsienie ziemi – doświadczysz krótkiego okresu chaosu
 • Nie zauważyć trzęsienia ziemi – Twój problem zostanie rozwiązany
 • Odczuwać trzęsienie ziemi – ​​przejdziesz transformację
 • Zbliżające się trzęsienie ziemi – zbliża się coś nieoczekiwanego
 • Niszczycielskie trzęsienie ziemi – otrzymasz zaskakujące wiadomości
 • Silne trzęsienie ziemi – przyjrzyj się relacjom w Twojej rodzinie
 • Umiarkowane trzęsienie ziemi – mogą pojawić się konflikty z bliskimi Ci osobami
 • Niewielkie trzęsienie ziemi – ​​czujesz się bezsilny
 • Trzęsienie ziemi w Twoim mieście – nie lekceważ problemów
 • Trzęsienie ziemi na ulicy – odnajdź równowagę i skup się na rozwiązywaniu problemów
 • Trzęsienie ziemi w domu – nadejdą nagłe zmiany
 • Trzęsienie ziemi w telewizji – czujesz się niepewnie
 • Uciekać przed trzęsieniem ziemi – chcesz się pozbyć czegoś
 • Schować się przed trzęsieniem ziemi – szukaj rozwiązań sytuacji i spokoju
 • Być w centrum wstrząsów – postępuj ostrożnie
 • Trzęsienie ziemi w oddali (daleko) – nie wiesz co wybrać
 • Być uwięzionym przez trzęsienie ziemi – ​​czujesz się uwięziony w jakiejś sytuacji
 • Przeżyć trzęsienie ziemi – zachowaj spokój i rozwagę
 • Uratować kogoś w czasie trzęsienia ziemi – ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy
 • Umrzeć podczas trzęsienia ziemi – czujesz się niezdolny do stawienia czoła problemom
 • Śmierć podczas trzęsienia ziemi (martwi ludzie po trzęsieniu ziemi) – powiedz innym co czujesz
 • Trzęsienie ziemi i tsunami – nie wiesz jak radzić sobie z codziennymi problemami
 • Trzęsienie ziemi i wiatr (wichura) – jesteś sfrustrowany
 • Trzęsienie ziemi i pożar – zadbaj o rodzinne relacje
 • Trzęsienie ziemi i powódź – jakieś wydarzenie głęboko Tobą wstrząśnie
 • Trzęsienie ziemi i zburzone budynki (ruiny) – jesteś rozczarowany i zawiedziony
 • Osuwisko po trzęsieniu ziemi – uważaj na wypowiadane słowa
 • Pęknięta ziemia po trzęsieniu ziemi – unikaj konfliktów z bliskimi
 • Trzęsienie ziemi i singiel (osoba samotna) – czujesz się samotny i przytłoczony
 • Trzęsienie ziemi i małżeństwo (partnerzy) – martwisz się nagłymi zmianami
 • Być w ciąży podczas trzęsienia ziemi – nadchodzą pozytywne zmiany
 • Trzęsienie ziemi i student – przyłóż się do nauki
 • Rozmowa w sprawie pracy podczas trzęsienia ziemi – zdobędziesz uznanie
 • Trzęsienie ziemi i biznesmen – zwracaj większą uwagę na wydatki i inwestycje
 • Trzęsienie ziemi w kościele – otwórz umysł
 • Trzęsienie ziemi podczas jazdy, np. samochodem – nie pozwól, aby strach Cię zdominował

Trzęsienie ziemi
Trzęsienie ziemi

Sennik mistyczny – sen o trzęsieniu ziemi

Znaczenie snu trzęsienie ziemi
Znaczenie snu trzęsienie ziemi

Gdy we śnie widzisz trzęsienie ziemi, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś na jawie nie zachowywał się nieprzyzwoicie i nie zaprzepaszczał tym swej dobrej reputacji.

Kiedy przeżyłeś trzęsienie ziemi, jest to znak, że już niebawem Twoja ogólna sytuacja życiowa ulegnie znaczącej zmianie.

Jeśli poniosłeś szkody podczas trzęsienia ziemi, zapowiada to, że poniesiesz jakieś straty niezależnie od siebie.

Gdy we śnie znajdujesz się w miejscu zagrożonym trzęsieniem ziemi, zapowiada to dla Ciebie długie i uciążliwe kłótnie z osobami z najbliższego otoczenia.

5/5 - (1)

1 sen

 1. Zofia

Znaczenie snu Trzęsienie ziemi

Opisz swój sen związany z symbolem Trzęsienie ziemi i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen