Sny o liczbach

Sny o liczbach

Sny o liczbach

Niełatwo jest interpretować liczby pojawiające się w naszych snach, gdyż ich metaforyka jest dość zawiła i skomplikowana, znacznie bardziej niż w przypadku innych symboli. Często wydaje nam się, że liczby pojawiające się w naszych snach mają nas doprowadzić do wielkiej wygranej w jakiejś grze liczbowej, niestety jednak zawsze jest to tylko metaforyczne znaczenie i ma to związek z naszym życiem.

Nawet gdy wydaje nam się, że liczby, jakie widzimy w swoim śnie, są zupełnie przypadkowe i dlatego nie powinniśmy zawracać sobie nimi głowy, prawie nigdy tak nie jest, gdyż żaden symbol w naszym śnie nie pojawia się bez powodu.

Na przykład liczby mogą nawiązywać do czegoś ważnego w naszym życiu, o czymś zapomnieliśmy, a co wiąże się z liczbami. Mogą również oznaczać czyjś wiek albo fazy, które następują w naszym życiu. Powinniśmy więc zawsze zwracać na nie uwagę, a już zwłaszcza, gdy pojawiają się w naszym śnie w postaci dłuższego ciągu. Warto również interpretować indywidualnie poszczególne cyfry, co jest dość łatwe gdy sięgnie się do słownika.

Ponadto liczby w naszym śnie wcale nie muszą pojawiać się w postaci zbioru cyfr, ale ważne są również liczby wyrażone przez ilość czegoś, na przykład pojawiających się w naszym śnie postaci czy przedmiotów, a nawet powtarzanie po kilka razy tej samej czynności. Na wszystko to powinniśmy zwracać baczną uwagę, ponieważ wszystko to może mieć wielkie znaczenie dla naszego życia.

Oceń sennik