Aborcja

Znaczenie snu aborcja

Znaczenie snu aborcja

Kiedy kobieta śni o aborcji, ogółem można stwierdzić, że jest to dla niej swojego rodzaju ostrzeżenie aby dokonała ważnych zmian w swoim życiu i odstąpiła od kontynuowania obecnych przedsięwzięć, gdyż nie daje jej to nic oprócz zmarnowanej energii, a w ostatecznym rozrachunku może jej przynieść tylko rozczarowanie i upokorzenie. Oznacza, że nie powinna postępować wbrew swoim przekonaniom i sumieniu, zwłaszcza jeśli ma to na celu wywarcie odpowiedniego wrażenia na otoczeniu, które nie jest warte takiego poświęcenia.

Jeśli śnisz, że zgadzasz się na przeprowadzenie u Ciebie zabiegu aborcji, oznacza to, że coś, co planujesz, nie wyjdzie Ci na dobre i najprawdopodobniej będziesz się bardzo wstydzić za poniesioną porażkę. Może to nawet doprowadzić do tego, że najbliżsi odsuną się od Ciebie, bo okryjesz hańbą całą swoją rodzinę. Oznacza też, że tak naprawdę wcale nie chcesz tego robić, ale wydaje Ci się, że przyniesie Ci to wielkie korzyści i dlatego zamierzasz się poświęcić, co jest jednak zupełnie błędnym przekonaniem.

Kiedy we śnie już poddajesz się aborcji, jest to jakieś ostrzeżenie dla Twoich najbliższych, a to, czego ono dotyczy, musisz odczytać poprzez zanalizowanie Waszej sytuacji na jawie. Gdy we śnie jesteś już po zabiegu, musisz zastanowić się, czy kontynuowanie rozpoczętych już przez Ciebie działań ma sens, a najprawdopodobniej jest to też ostrzeżenie, że przyniesie Ci to jakieś szkody. Jeżeli zaś we śnie poronisz, może to zwiastować problemy zdrowotne Twoje lub Twojego męża.

Kiedy natomiast lekarzowi śni się, że bierze udział w dokonywaniu zabiegu, jest to zwiastun strat na polu zawodowym spowodowanych przez zaniedbywanie obowiązków i niedostateczną troskę o pacjentów. Może to mieć wpływ na całą jego dalszą karierę, a nawet całkowicie ją zniszczyć.

Aborcja to niekoniecznie negatywny symbol, ale przeważnie zawiera nakaz do dokonania zmian w życiu, choćby tylko przewartościowania i zastanowienia się nad sensem pewnych rzeczy. Dlatego każdy, komu się przyśni, powinien zastanowić się nad swoim życiem, a przede wszystkim przemyśleć wszystkie decyzje, jakie zamierza podjąć lub niedawno to zrobił, tak by być stuprocentowo pewnym, że postępuje słusznie i że jego wybór jest zgodny z nakazami moralnymi.

Oceń sennik

Znaczenie snu Aborcja

Opisz swój sen związany z symbolem Aborcja

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemIle spać, żeby się wyspać?
Badania naukowe jasno pokazują, że sen jest niezbędny w każdym wieku. Sen napędza umysł, regeneruje ciało i wzmacnia praktycznie każdy system organizmu. Ile snu naprawdę potrzebujemy, aby uzyskać te korzyści? Zgodnie z wytycznymi National Sleep Foundation zdrowi dorośli potrzebują od 7


Dlaczego zapominam sny?
Ernest Hartmann, profesor psychiatrii w Tufts University School of Medicine i dyrektor Centrum Zaburzeń Snu w Newton-Wellesley Hospital, wyjaśnia: ZAPOMNIAMY o prawie wszystkich snach zaraz po przebudzeniu. Nasze zapominanie jest generalnie przypisywane stanom neurochemicznym w mózgu, które wyst

Jak udawać sen?
Czasami udajemy, że śpimy. Nie zawsze to nam wychodzi, ale okazuje się, że jest możliwe udawanie snu tak, by inni nie rozpoznali, że tak naprawdę nie śpimy. Sposoby na udawanie snu Czasami chcemy po prostu poleżeć, czasami nie mamy ochoty na rozmowę, wówczas udajemy sen. Jak robić to sk