Absalom

Znaczenie snu absalom

Znaczenie snu absalom

Jest to jeden z niewielu symboli sennych, które są tak bardzo jednoznaczne. Jasne jest bowiem, że osoba śniąca absalom może się spodziewać w swoim życiu nadciągających problemów i przykrych incydentów. Niestety jednak trudno powiedzieć, czego mogą one dotyczyć i każdy indywidualnie musi sobie odpowiedzieć na to pytanie, wnikliwie analizując swoją sytuację na jawie oraz swoje relacje z innymi ludźmi.

Wiadomo jednak, że absalom jest ostrzeżeniem, zatem daje jeszcze nadzieję na zapobieżenie przykrym wydarzeniom i można powiedzieć, że jeśli tylko po takim śnie mocno zastanowisz się nad sobą i swoim życiem i spróbujesz przewidzieć, z której strony może nadejść nadciągające zagrożenie, bardzo możliwe, że uda Ci się na czas zadziałać i mu zapobiec.

Na pocieszenie można jeszcze dodać, że nawet jeśli nie uda Ci się z jakichś powodów w porę zapobiec tym zapowiadanym przykrym wydarzeniom, nie przejmuj się tym, bowiem raczej nie będzie to nic na tyle poważnego, by wywarło wielki wpływ na Twoje życie. Na pewno zaś będzie to coś, czego skutki, choć niedobre, stosunkowo łatwo będzie zniwelować.

Oceń sennik

Znaczenie snu Absalom

Opisz swój sen związany z symbolem Absalom i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen