Adam i Ewa

Znaczenie snu Adam i Ewa

Znaczenie snu Adam i Ewa

Adam i Ewa to raczej rzadko pojawiający się w naszych snach symbol, który ma wyjątkowe znaczenie.

Jeżeli we śnie po prostu widzisz Adama i Ewę, zwiastuje to czekający Cię w niedalekiej przyszłości sukces, który jednakże nie przyjdzie do Ciebie sam, lecz będziesz musiał na niego uczciwie i wytrwale pracować.

Jeśli chcesz, by sen ten się ziścił, musisz bardzo sumiennie pracować i nie pozwalać nikomu odrywać się od wykonywania swoich obowiązków. Pamiętaj przy tym, że sukces niekoniecznie oznacza tu awans czy zdobycie dużych pieniędzy i niekoniecznie powinieneś te przepowiednie odnosić do kwestii zawodowych, lecz może to mieć wymiar znacznie bardziej duchowy oraz metafizyczny.

Symbol ten może też zwiastować życie w szczęściu i harmonii, co niekoniecznie wiąże się z pieniędzmi. Kiedy natomiast we śnie Ty sam zrywasz owoc w raju, tak jak nasi pradawni przodkowie, oznacza to, że żywisz względem kogoś poczucie winy, jakiego najprawdopodobniej w ogóle nie uświadamiasz sobie na jawie. Być może miewasz tylko niczym nieuzasadnione napady złego nastroju i melancholii.

Jeśli tak jest, to po przyśnieniu Ci się takiego symbolu powinieneś głęboko zastanowić się, czy nie ma w Twoim otoczeniu kogoś, kogo mogłeś czymś skrzywdzić, być może nawet tego nie zauważając, lecz odczuwając to jedynie na poziomie podświadomości.

Oceń sennik

Znaczenie snu Adam i Ewa

Opisz swój sen związany z symbolem Adam i Ewa i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen