Administracja

Znaczenie snu administracja

Znaczenie snu administracja

Jeśli śni Ci się administracja, na przykład, że załatwiasz jakieś sprawy w urzędzie czy też pracujesz jako urzędnik, stanowczo powinieneś porozmawiać ze swoimi najbliższymi, by dojść z nimi do porozumienia i wreszcie poukładać Wasze sprawy. Jest to także zapewnienie, że jeśli tylko będziesz uczciwie i wytrwale pracować, nie musisz martwić się o Waszą przyszłość, gdyż wszystko ułoży się jak najlepiej.

Jeśli jesteś samotny, może to oznaczać, że pałasz podświadomym pragnieniem założenia rodziny i chciałbyś mieć już dzieci. Gdy śnisz, że czymś administrujesz ( na przykład jakimś przedsiębiorstwem), oznacza to, że czeka Cię jakieś niepewne przedsięwzięcie.

Jeśli zaś właśnie nosisz się z zamiarem zaangażowania się w jakiś nowy biznes, jest to przestroga, że owo przedsięwzięcie, zwłaszcza jeśli oznacza współpracę z kimś znajomym, nie jest tak korzystne, jak się wydaje i możesz w nim ponieść wielkie straty.

Jeśli zaś zrzekasz się administrowania, zwiastuje to odmianę Twojego losu na korzyść. Najsilniejszy związek ma to ze sferą finansową, jeśli zatem borykasz się z problemami natury ekonomicznej, możesz się spodziewać, że wkrótce Twoja sytuacja zmieni się na lepsze. Nie oznacza to jednak raczej, że dostaniesz pokaźny spadek czy wygrasz milion w loterii, a raczej znajdziesz bądź też ktoś naprowadzi Cię na jakieś dobre rozwiązanie, dzięki któremu zaczniesz więcej zarabiać lub pozbędziesz się ewentualnego zadłużenia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Administracja

Opisz swój sen związany z symbolem Administracja i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen