Adorator

Znaczenie snu adorator

Znaczenie snu adorator

Śnienie o adoratorze może mieć związek z rzeczywistą sytuacją i dotyczyć konkretnej osoby. Jeśli zatem śni Ci się, że adoruje Cię osoba, która robi to także na jawie, oznacza to, że powinieneś zastanowić się nad Waszymi wzajemnymi relacjami i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno Wasze oczekiwania oraz cele pokrywają się ze sobą.

Może to również oznaczać żywioną podświadomie obawę, że osoba ta Cię wykorzystuje i rzeczywiście może tak być – może to być swojego rodzaju ostrzeżenie abyś okazał zdecydowanie i nie dawał sobą manipulować.

Jeżeli śni Ci się, że widzisz adorującą Cię osobę w jakiejś niezręcznej dla niej sytuacji, znaczy to, że Wasze wzajemne kontakty ulegną znacznej poprawie, głównie z jej inicjatywy.

Jeśli adoruje Cię nieznajoma osoba, oznacza to, że jeśli aktualnie pozostajesz w związku, jest między Wami pewien rozdźwięk, a uczucia, które do tej pory wydawały Wam się szczere i niezmienne, wcale takimi nie są. Zanim jednak zaczniesz wypytywać o to swoją drugą połówkę, poddaj najpierw wnikliwej analizie swoje własne żywione względem niej uczucia, bowiem symbol ten częściej oznacza, że to osoba śniąca, a nie jej partner, ma jakiś problem ze szczerością, a nawet wiernością.

Taniec z adoratorem oznacza, że będziesz mieć pomyślną przyszłość, ale powodzenie to osiągniesz wyłącznie dzięki sumiennej, wytrwałej pracy. Jeśli natomiast to Ty jesteś stroną adorująca i jeśli we śnie adorujesz osobę znaną Ci na jawie, oznacza to, że żywisz względem tej osoby ciepłe uczucia, których sobie nie uświadamiasz. Może to być nawet skrywana miłość.

Jeśli zaś nie znasz osoby będącej obiektem Twoich zabiegów, odzwierciedla to Twoje pragnienie miłości, której brakuje w Twoim życiu, głównie dlatego, że boisz się zaangażować w poważniejszy związek.

Jeżeli natomiast jesteś zakochany, taki symbol oznacza, że czeka Cię trwały i szczęśliwy związek, być może nawet na całe życie, może to bowiem być również zapowiedź małżeństwa. Dla osób będących po ślubie może to być natomiast zwiastun pojawienia się osoby trzeciej, która będzie próbowała uwieść któregoś ze współmałżonków, jednakże z całą pewnością się to jej nie uda i jej wysiłki pozostaną bezskuteczne.

Oceń sennik

Znaczenie snu Adorator

Opisz swój sen związany z symbolem Adorator i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen