Adrenalina

Znaczenie snu adrenalina

Znaczenie snu adrenalina

Jeżeli przyśni Ci się jakaś sytuacja, która sprawia, że w Twojej krwi podnosi się poziom adrenaliny i czujesz to niemal namacalnie, jest to dość jednoznaczny znak, iż posiadasz w sobie ogromną energię, której pokłady są niemal niespożyte, a Ty i tak nie wykorzystujesz jej choćby w małym ułamku.

Przeważnie nie są to miłe senne alegorie, mogą nawet przybierać postać koszmarów, rzadko jednak zwiastują jakieś rzeczywiście grożące nam niebezpieczeństwo, którego powinniśmy obawiać się na jawie. Sny tego typu mogą przydarzać się osobom, które na co dzień prowadzą mało ruchliwy tryb życia albo rozpiera je energia, która nigdzie nie znajduje ujścia, na przykład z braku czasu.

Jeśli zatem taki sen powtarza się w czasie kliku nocy, powinieneś postarać się wygospodarować więcej czasu na zajęcia fizyczne. Nie tylko poprawi to Twoją koncentrację, ale także ogólną sprawność i zdrowie fizyczne.

Możesz również wykorzystać tę energię do podejmowania nowych przedsięwzięć, bowiem poprzez ten sen Twój organizm może w ten sposób dawać Ci do zrozumienia, że jest wypoczęty i jak najbardziej gotowy do nowych, poważnych wyzwań, zaś nie dostarczając mu nowych wrażeń, marnujesz swój nieprzeciętny potencjał i tężyznę fizyczną.

Oceń sennik

Znaczenie snu Adrenalina

Opisz swój sen związany z symbolem Adrenalina i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen