Adres

Znaczenie snu adres

Znaczenie snu adres

Kiedy śni Ci się, że zapisujesz gdzieś swój własny adres, jest to najprawdopodobniej ostrzeżenie, że powinieneś lepiej pilnować swoich spraw finansowych. Może to również być przestroga, abyś nie angażował się w żaden niepewny interes, z którym wiąże się poważne ryzyko, gdyż możesz na tym bardzo wiele stracić i zapewne właśnie tak będzie jeśli mimo to zdecydujesz się wziąć udział w owym przedsięwzięciu.

Kiedy we śnie czytasz adres, oznacza to niechybne szkody, a jeśli adresujesz list, zwiastuje to otrzymanie jakiejś pomyślnej wiadomości, niekoniecznie oczywiście drogą pocztową, na jaką czekałeś od dłuższego czasu i która zapoczątkuje pozytywne zmiany.

Jeżeli zaś przeglądasz książkę adresową lub jakiś tego typu spis, oznacza to, iż wkrótce poznasz nowych znajomych lub też Twoja rodzina powiększy się poprzez zawarcie jakiegoś małżeństwa albo narodzenie się potomka, przy czym osoba ta okaże się w jakiś sposób ważna w Twoim życiu.

Szukanie jakiegoś adresu zapowiada, że poświęcisz znaczą ilość czasu na jakieś bezskuteczne działania, marnując tylko swoją energię. Gdy natomiast widzisz we śnie tabliczkę lub wizytówkę z adresem, możesz to odczytać jako symbol oczekiwania jakiejś osoby na sygnał od Ciebie. Zastanów się wówczas, czy nie obiecałeś komuś, że się do niego odezwiesz i nie dotrzymałeś obietnicy, być może bowiem od dłuższego czasu ktoś czeka na obiecaną wiadomość.

Zapisywanie czyjegoś adresu zwiastuje nawał obowiązków zawodowych i wiele ważnych spotkań, głównie związanych z pracą, a podawanie komuś swojego adresu to zapowiedź wielkiej namiętności, zwykle romansu, ale niekoniecznie – może też oznaczać jakąś nową pasję czy hobby. Kiedy we śnie nagle zdasz sobie sprawę, że nie pamiętasz własnego adresu i przez to nie jesteś w stanie trafić do domu, odzwierciedla to Twój podświadomy brak akceptacji samego siebie lub stylu życia, jaki prowadzisz. Zastanów się wówczas, co chciałbyś zmienić w sobie lub w swoim życiu, by poczuć się bardziej usatysfakcjonowany.

Otrzymanie od kogoś czyjegoś adresu znaczy, że jakaś osoba pragnie bliżej Cię poznać, bo poczuła do Ciebie sympatię albo się jej spodobałeś. Pytanie o adres to symbol poważnych, ale i korzystnych życiowych zmian, a zagubienie przez Ciebie czyjegoś adresu oznacza zerwanie kontaktu z jakąś osobą.

Oceń sennik

Znaczenie snu Adres

Opisz swój sen związany z symbolem Adres i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen