Afisz

Znaczenie snu afisz

Znaczenie snu afisz

Ogółem oznacza to, że w najbliższej przyszłości dostaniesz jakąś zaskakującą, ale raczej przyjemną wiadomość. Symbol ten może również odzwierciedlać żywioną na jawie tęsknotę za wielkomiejskim, światowym życiem, stojącym w opozycji do rutyny i nudy domowego życia, jakie aktualnie wiedziesz.

Jeśli śnisz, że czytasz afisz, zwiastuje to żmudną , ciężką pracę, która nie przyniesie Ci spodziewanych korzyści. Drukowanie afiszy zapowiada szczęście i pomyślność we wszystkich możliwych dziedzinach, a ich rozlepianie to mozolna, ale i opłacalna praca, która czeka Cię już niebawem.

Gdy oglądasz afisze, jest to sygnał, iż zaniedbujesz swoje życie towarzyskie i już dawno nie kontaktowałeś się ze swoimi bliskimi, co natychmiast powinieneś nadrobić. Jeżeli widzisz na afiszu swoją postać, jest to zwiastun odniesienia zawodowego sukcesu, dostania awansu albo jakiegoś innego, znacznego wyróżnienia.

Czytanie afiszu jest zapowiedzią jakiejś zniewagi albo złośliwej plotki, którą ktoś niebawem puści na Twój temat, czym może mocno zepsuć Twoją reputację i sprawić, że zostaniesz źle postrzegany przez osoby z Twojego otoczenia, które do tej pory miały na twój temat jak najlepsze zdanie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Afisz

Opisz swój sen związany z symbolem Afisz i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen