Agonia

sennik_agoniaSymbol ten można odczytać na różne sposoby. Jeśli po prostu śni Ci się, że jesteś świadkiem agonii, ale nie potrafisz określić, kto jest umierający ani nie towarzyszą temu symbolowi żadne dodatkowe szczegóły, oznacza to, że w najbliższych dniach czeka Cię sporo radości, ale przeplatanej ze smutkiem, jednak możesz mieć pewność, że na koniec wszystko ułoży się tak, że będziesz w pełni zadowolony ze swojej sytuacji.

Możesz to też odebrać jako sygnał, że w Twoim życiu, mimo iż wydaje Ci się beznadziejne, jest tak naprawdę sporo szczęścia, którego zaznasz, jeśli Tylko będziesz umiał je odkryć. Powinieneś szukać go tam, gdzie najmniej się go spodziewasz.

Jeśli natomiast w agonii w Twoim śnie znajduje się ktoś Ci znany czy też bliska osoba, oznacza to, iż niebawem stracisz kontakt z kimś, na kim Ci mocno zależy i być może więzi tych już nigdy nie uda się odbudować.

Kiedy sam jesteś w agonii, Twoja podświadomość daje Ci tym znak, że w głębi duszy bardzo boisz się tego, co przyniesie Ci los i trudno jest Ci podejmować ważne decyzje. Jest to także znak, byś w razie potrzeby zwrócił się o radę i pomoc do swoich przyjaciół, bo mimo iż teraz nie sądzisz, by byli w stanie Ci pomóc, przekonasz się, że warto na nich liczyć.

Oceń sennik

Znaczenie snu Agonia

Opisz swój sen związany z symbolem Agonia i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen