Agresja

Znaczenie snu agresja

Znaczenie snu agresja

Ogółem agresja zapowiada przeszkody, jakie mogą pojawić się na Twojej drodze, jednak jednocześnie daje nadzieję, że być może uda Ci się tego uniknąć – własnym wysiłkiem lub dzięki szczęśliwemu splotowi wydarzeń, na który nie będziesz miał żadnego wpływu.

Kiedy kobieta śni o agresywnym mężczyźnie, który wyrządza jej jakąś krzywdę lub sprawia, że odczuwa przed nim strach, jest to wyraz, iż obawia się , że jej partner nie potrafi jej zrozumieć i błędnie odczytuje jej oczekiwania. Niekoniecznie jednak ma co do tego racje, zatem powinna zadbać o lepszą komunikację ze swym ukochanym.

Gdy to mężczyźnie śni się jakaś agresywna kobieta, zwiastuje mu to poważne konflikty i nieporozumienia na łonie rodziny. Kiedy we śnie Ty sam odczuwasz agresję, jest to niezawodny znak, iż na jawie dusisz w sobie rozmaite emocje i życiowe potrzeby, których nie chcesz albo nie potrafisz ujawnić na zewnątrz.

Jest to również ostrzeżenie, iż stanowczo nie powinieneś tego robić, bo prędzej czy później doprowadzi to do sytuacji, gdy wszystkie te nagromadzone konflikty i emocje będą musiały znaleźć ujście i wówczas nie będziesz już w stanie ich kontrolować. Może to mieć naprawdę poważne skutki, dlatego staraj się na bieżąco wyjaśniać wszystkie nieporozumienia i głośno mów o tym, co Cię denerwuje lub razi.

Kiedy Twoja agresja jest skierowana do najbliższych Ci osób, jest to dobry znak, bo zwiastuje, że wkrótce nadarzy się sprzyjająca Ci okazja, w której będziesz miał szansę zrobić duże wrażenie na osobie, która od dawna Ci się podoba. Tylko od Ciebie zależy, czy to wydarzenie będzie miało ciąg dalszy.

Gdy śnisz, że jesteś agresywny w stosunku do kogoś, a na jawie nigdy się tak nie zachowujesz, może to też być znak, że masz problem z komunikowaniem się z otoczeniem, ale także być może nie potrafisz zrozumieć samego siebie. Musisz zatem zadbać o swoją asertywność, ale także skupić się mocniej na swym wnętrzu, by lepiej poznać swoje potrzeby i oczekiwania.

Oceń sennik

Znaczenie snu Agresja

Opisz swój sen związany z symbolem Agresja i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen