Akcja charytatywna

Znaczenie snu akcja charytatywna

Znaczenie snu akcja charytatywna

Pojawiający się w snach symbol ten oznacza, że nadchodzą dla Ciebie niepomyślne czasy. Zapowiada, że już w niedalekiej przyszłości przydarzą Ci się jakieś problemy, których nie będziesz w stanie przewidzieć, a przez to ustrzec się przed nimi.

Może Ci to poważnie zaszkodzić, nie obawiaj się jednak, bo najprawdopodobniej ktoś bliski zaoferuje Ci swoją pomoc. Zapewne będzie to osoba, na którą na co dzień nie zwracasz specjalnej uwagi jako na potencjalnego pocieszyciela ani nawet nie uważasz jej za bliskiego przyjaciela, jednak w tych trudnych dla Ciebie czasach przekonasz się, że może ona oddać Ci nieocenione zasługi.

Przy tym zrobi to całkowicie bezinteresownie, tak że nie będziesz musiał kłopotać się faktem, iż zostałeś czyimś dłużnikiem, co dla nikogo nie jest chyba szczególnie komfortową sytuacją.

Oceń sennik

Znaczenie snu Akcja charytatywna

Opisz swój sen związany z symbolem Akcja charytatywna i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen