Akordy

Znaczenie snu akordy

Znaczenie snu akordy

Symbol ten ogółem zwiastuje śniącemu zgodne i harmonijne pożycie małżeńskie. Jeśli nie pozostajesz zaś obecnie w stałym związku, jest to zwiastun na przyszłość i oznacza, że uda Ci się spotkać kogoś, u boku kogo będziesz bardzo szczęśliwy i spełniony.

Kiedy śnisz, że słyszysz akordy jakiejś muzyki, niebawem pogodzisz się z kimś, z kim od dawna pozostajesz w konflikcie, ale już dawno miałeś nadzieję, iż wkrótce się pojednacie. Symbol ten oznacza w głównej mierze, że to Ty dążysz do zgody, ale osoba, z którą jesteś skonfliktowany, nie będzie miała nic przeciwko temu.

Kiedy we śnie to Ty grasz na jakimś instrumencie, zwiastuje to, iż niebawem w Twoim domu, po wielu kłótniach i niesnaskach, zapanuje zupełny spokój, który pozwoli Ci w końcu odetchnąć. Jest to także wskazówka, że jeśli pragniesz spokoju, Ty sam powinieneś dążyć do zaprowadzenia zgody nawet jeśli nie bierzesz udziału w kłótni ani nie opowiadasz się po żadnej ze stron konfliktu. Powinieneś podjąć się roli mediatora, bo tylko Ty możesz pojednać zwaśnione bliskie Ci osoby.

Oceń sennik

Znaczenie snu Akordy

Opisz swój sen związany z symbolem Akordy i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen