Akrobaci

Znaczenie snu akrobaci

Znaczenie snu akrobaci

Najprościej wytłumaczyć sen o akrobatach jako wyraz tęsknoty za odrobiną szaleństwa i ryzyka w prowadzonym nudnym i pełnym monotonii życiu. Mimo to jest to jednak ostrzeżenie, że nie powinieneś dać się ponieść temu szaleństwu na tyle, by stracić zdrowy rozsądek i zacząć zaniedbywać swoje najważniejsze obowiązki, na pewno bowiem nie doprowadzi to do niczego dobrego.

Kiedy widzisz jednego albo kilku akrobatów tańczących na linie, oznacza to, iż wkrótce czeka Cię jakieś radosne wydarzenie, które napełni Cię poczuciem szczęścia na długi czas. Kiedy tańczą na ziemi, zapowiada to nadchodzący smutek. Gdy akrobaci wykonują ewolucje, może to być dla Ciebie ostrzeżenie, iż nadmiernie ufasz swoim możliwościom i wydaje Ci się, że we wszystkim możesz dojść do perfekcji. Jest to jednak błędne przekonanie i jeśli go nie zmienisz, Twoje postępowanie może wpędzić Cię w kłopoty.

Symbol ten może również być odzwierciedleniem Twoich relacji z innymi ludźmi. I tak na przykład, kiedy widzisz akrobatę, jest to ostrzeżenie, byś nie dał przestraszyć się ludziom z Twojego otoczenia, jeśli bowiem przejmiesz od nich ich pełen obaw i niechęci do podejmowania ryzyka sposób myślenia, utkniesz w martwym punkcie, bo będziesz bał się realizacji swoich planów. Kiedy widzisz we śnie akrobatkę, możesz spodziewać się jakichś radosnych wydarzeń w Twoim życiu. Jeśli jednak akrobatek jest więcej, jest to niepomyślny znak, bo oznacza to, iż złośliwi ludzie zniszczą Ci reputację, w wyniku czego mocno ucierpią Twoje interesy.

Jeżeli we śnie sam jesteś akrobatą, jest to zapowiedź, iż brak rozsądku innych ludzi niepomyślnie wpłynie na Twoje działania, zwłaszcza w ramach pracy zawodowej. Dokonywanie akrobacji oznacza zaś, że podświadomie bardzo cierpisz z powodu kpin, na jakie pozwalają sobie Twoi wrogowie. Mimo iż na jawie starasz się o tym nie myśleć, tak naprawdę bardzo Cię to boli. Ujrzenie we śnie akrobatki dającej występ najprawdopodobniej oznacza, że czujesz się niepewnie na swojej posadzie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Akrobaci

Opisz swój sen związany z symbolem Akrobaci i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen