Albatros

Znaczenie snu albatros

Znaczenie snu albatros

Ptak ten we śnie jest zwiastunem jakiejś dobrej nowiny, której dowiesz się od osoby, której jeszcze nie znasz i dopiero zadzierzgniesz z nią znajomość albo poznałeś ją bardzo niedawno temu.

Może to również być zwiastun, iż wkrótce uda Ci się pokonać przeszkody, które do tej pory piętrzyły się na Twojej drodze i przeciwności losu, jakie uniemożliwiały Ci osiągnięcie od dawna wymarzonego celu.

Albatros zapowiada, że kłody w końcu przestaną pojawiać się pod Twoimi nogami i będziesz w końcu miał szansę na zakończenie sprawy, na której tak bardzo Ci zależy. Teraz już tylko od Ciebie zależy, czy zakończysz ją w pomyślny dla siebie sposób, ale symbol ten oznacza, iż najprawdopodobniej tak właśnie będzie.

Kiedy natomiast we śnie widzisz albatrosa znajdującego się w locie, zapowiada to nieuniknioną zmianę Twojej sytuacji życiowej na korzyść dla Ciebie, a dobra wiadomość jest taka, że zmiana ta prawdopodobnie nastąpi zupełnie sama, zatem nie będziesz musiał ponosić żadnych wysiłków ażeby dopomóc losowi.

Oceń sennik

Znaczenie snu Albatros

Opisz swój sen związany z symbolem Albatros i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen