Albinos

Znaczenie snu albinos

Znaczenie snu albinos

Kiedy śni Ci się albinos, najczęściej niestety oznacza to, iż czekają Cię jakieś bliżej nieokreślone kłopoty i poważne zmartwienia, które już niedługo pojawią się w Twoim życiu.

Nie wiadomo, z którą ze sfer Twojego życia będą miały związek i czy Ty sam będziesz miał jakiś wpływ na ich pojawienie się, ale pewne jest to, iż nie masz szans na uchronienie się przed nimi i cokolwiek zrobisz, i tak niebawem Cię dotkną.

Jeśli natomiast we śnie rozmawiasz z albinosem, jest to dla Ciebie sygnał, iż na jawie przeżywasz poważny dylemat i nie masz pojęcia, na co powinieneś się zdecydować, aby postąpić dobrze i z korzyścią dla wszystkich, których sprawa ta dotyczy. Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy z przeżywanego wewnętrznego konfliktu i istnieje on jedynie na poziomie Twojej podświadomości, powinieneś zatem zastanowić się nad tym, czy nie ma w Twoim życiu czegoś takiego, co rodziłoby ów dylemat.

Jeśli bowiem uda Ci się odnaleźć ową sprawę, która napełnia Cię takim niezdecydowaniem, że aż odbija się to w Twoich snach, możliwe, że uda Ci się również znaleźć najlepsze jej rozwiązanie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Albinos

Opisz swój sen związany z symbolem Albinos i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen