Album

Znaczenie snu album

Znaczenie snu album

Symbol ten ma zazwyczaj związek z Twoimi relacjami rodzinnymi albo Twoją przeszłością, zatem jego pojawienie się w Twym śnie może na przykład zapowiadać wizytę dawno niewidzianych krewnych czy też zwiastować Ci bardzo trwałą i pełną wzajemnego oddania przyjaźń, jaką uda Ci się zbudować już niedługo.

Jednakże symbol ten może równie dobrze oznaczać, że na jawie stale męczą Cię jakieś obrazy i wydarzenia z przeszłości, które swoją natrętnością pojawiania się zaburzają Ci spokój i uniemożliwiają ostateczne zamknięcie tego rozdziału życia.

Kiedy we śnie widzisz album pełen wycinków, na przykład z gazet, zapowiada to, iż czeka Cię jakaś niemiła znajomość z osobą, którą nie obdarzysz sympatią i jak najprędzej będziesz chciał zerwać z nią wszelkie kontakty. Jednak mimo to niewykluczone, iż osoba ta będzie miała poważny wpływ na Twoją przyszłość, musisz zatem w kontaktach z nią zachować daleko idącą ostrożność.

Otrzymanie od kogoś albumu w prezencie zwiastuje wielką pomyślność w sferze finansowej albo też wizytę jakiegoś dawnego przyjaciela, którego nie widziałeś być może nawet od kilku lat. Jeżeli we śnie kupujesz album, jest to sygnał, iż wkrótce poniesiesz niepotrzebny wydatek, który poważnie nadweręży Twój budżet. Album ze znaczkami pocztowymi oznacza czekającą Cię w najbliższej przyszłości rozmowę z kimś, kto pomoże Ci odnieść jakiś sukces.

Album ze zdjęciami jest natomiast zapowiedzią wielu ważnych spraw, jakie uda Ci się załatwić i będziesz z tego bardzo zadowolony. Kiedy zaś oprawiasz album, oznacza to, iż niedługo odwiedzą Cię przyjaciele lub też będziesz uczestnikiem jakiejś imprezy czy wyjazdu, podczas którego będziesz miał okazję zawrzeć nową, bardzo interesującą znajomość.

Oceń sennik

Znaczenie snu Album

Opisz swój sen związany z symbolem Album i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen