Alchemik

Znaczenie snu alchemik

Znaczenie snu alchemik

Ogółem symbol ten oznacza, iż na jawie żywisz wielkie pragnienie wzbogacenia swojego życia duchowego. Być może nie do końca sobie to uświadamiasz i Twoje pragnienie jest tylko podświadome, ale faktem jest, iż potrzebujesz nowych wrażeń i chciałbyś w pewnym sensie narodzić się na nowo do innego życia.

Czujesz nieodpartą potrzebę i chęć zmiany swojego dotychczasowego postępowanie nawet jeśli niekoniecznie było ono jednoznacznie złe w jakimś sensie i masz zamiar porzucić wszystkie stare nawyki, które uniemożliwiają rozwój Twojej osobowości.

Kiedy we śnie widzisz alchemika, może to też oznaczać, iż czeka Cię bardzo ciężka i żmudna praca, ale jednocześnie jest to zapewnienie, iż zostanie ona sowicie wynagrodzona – po okresie wytężonego wysiłku czeka Cię bowiem pomyślność finansowa i ogólnie pojęte szczęście. Czeka Cię zatem świetlana przyszłość, która napełni Cię satysfakcją i zadowoleniem z Twojego położenia.

Jednakże może to być również ostrzeżenie, że w Twoim życiu pojawią się jakieś propozycje, które będą wydawać Ci się bardzo atrakcyjne, ale tylko pozornie takie będą, a tak naprawdę nie uda Ci się uzyskać w ten sposób żadnych korzyści.

Oceń sennik

Znaczenie snu Alchemik

Opisz swój sen związany z symbolem Alchemik i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen