Alergia

Znaczenie snu alergia

Znaczenie snu alergia

Pojawiający się w Twoim śnie symbol ten najprawdopodobniej oznacza, że od jakiegoś czasu w Twoim bliskim otoczeniu znajduje się człowiek, którego z jakiegoś powodu, a może zupełnie bez powodu, nie jesteś w stanie zaakceptować. Nie lubisz przebywać w jego bezpośrednim towarzystwie, a nawet sama jego obecność mocno działa Ci na nerwy i sprawia, że Twój nastrój ulega znacznemu pogorszeniu.

Bardzo możliwe przy tym, że na jawie zupełnie nie zdajesz sobie z tego sprawy i jeszcze nie uświadomiłeś sobie, że Twoje złe samopoczucie jest spowodowane niczym innym, jak właśnie obecnością owego człowieka.

Musisz postarać się odkryć, kto to jest i jeśli to tylko możliwe, zrobić wszystko, by ograniczyć wasze kontakty do koniecznego minimum, lub też, jeśli nie musisz utrzymywać z nim poprawnych stosunków, całkowicie je zerwać. Pomoże Ci to wrócić do właściwej równowagi i sprawi, że odzyskasz dobry nastrój.

Oceń sennik

Znaczenie snu Alergia

Opisz swój sen związany z symbolem Alergia i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen