Alfabet

Alfabet

Znaczenie snu alfabet

Znaczenie snu alfabet

Alfabet, jako że jest podstawą każdego języka, we śnie najczęściej symbolizuje główne cechy osobowości osoby śniącej. Może także odzwierciedlać Twoje zachowanie, sposób myślenia oraz emocje, jakie żywisz na jawie, a które nie zawsze w pełni sobie uświadamiasz.

Może zatem sygnalizować, że źle odnosisz się do swych najbliższych i przyjaciół, nie licząc się z ich uczuciami i tym, że swoim postępowaniem możesz ich mocno zranić. Jest to dla Ciebie przestroga, że jeśli nie zmienisz zachowania względem nich, możesz zostać całkowicie osamotniony, a samotność jest jedną z rzeczy, których podświadomie najbardziej się obawiasz.

Jeśli we śnie mówisz alfabet, zwiastuje Ci to nieoczekiwaną miłość i najprawdopodobniej już niedługo spotkasz kogoś, dla kogo całkowicie stracisz głowę, a jeśli piszesz go – czeka Cię jakieś niesamowite przeżycie, które na długo zostawi po sobie ślad w Twojej świadomości.

Śnienie o alfabecie może także być dla Ciebie przestrogą, że, pochłonięty codziennym sprawami, zapominasz o swoich najbliższych krewnych i zaniedbujesz kontakty z nimi, co powinieneś jak najszybciej odrobić.

Uczenie kogoś we śnie alfabetu to zapowiedź pojawienia się nowego, dodatkowego źródła pieniędzy, a uczenie się samemu oznacza rychłe pojawienie się w Twoim życiu jakiejś nieżyczliwej osoby i jeśli nie będziesz na nią uważał, może Ci poważnie zaszkodzić swoim działaniem wymierzonym przeciwko Tobie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Alfabet

Opisz swój sen związany z symbolem Alfabet i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen