Aligator

Znaczenie snu aligator

Znaczenie snu aligator

Zazwyczaj oznaczający niebezpieczeństwo aligator może symbolizować Twoje potrzeby, jakich z jakichś powodów nie udało Ci się zaspokoić albo też obawy i emocje, jakie zepchnąłeś w głąb swojej podświadomości.

Może również ostrzegać przed nieżyczliwymi Ci osobami, które chcą Ci w jakiś sposób zaszkodzić czy też odzwierciedlać Twoją obawę przed czymś nieznanym, w co musisz się zagłębić.

Jest to również sygnał do tego, że powinieneś na poważnie zająć się swoim życiem, bo nie możesz spychać do głębszych warstw podświadomości spraw, z którymi raz na zawsze powinieneś się rozprawić.

Jeśli natomiast we śnie stoczysz zwycięską walkę z aligatorem, jest to zapowiedź, że na jawie również uda Ci się zwyciężyć w jakiejś istotnej dla Ciebie walce i zdołasz pokonać nawet największe przeciwności losu, dopinając swego celu.

Oceń sennik

1 sen

  1. Mateusz

Znaczenie snu Aligator

Opisz swój sen związany z symbolem Aligator i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen