Alkomat

Znaczenie snu alkomat

Znaczenie snu alkomat

Kiedy ten przedmiot pojawia się w Twoim śnie, jest to nic innego jak wyraz Twojego niepokoju żywionego na jawie, a raczej niepokoju, który żywi Twoja podświadomość.

Symbol ten sugeruje bowiem, iż najprawdopodobniej ostatnio zbyt często sięgasz po alkohol, czy to jako odprężenie po męczącym dniu, czy w ramach rozrywki kiedy wychodzisz gdzieś ze znajomymi, ale w głębi duszy wiesz, że robisz to za często i pod byle pretekstem, choć pewnie pod żadnym pozorem nie przyznałbyś się do tego nawet przed samym sobą.

Powinieneś zastanowić się nad punktem, do którego dotarłeś i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy alkohol na pewno jest Ci koniecznie potrzebny. Jeśli odpowiedź będzie twierdząca, może to oznaczać, że masz poważny problem i powinieneś coś z tym zrobić, by nie zabrnąć w tym dalej.

Oceń sennik

Znaczenie snu Alkomat

Opisz swój sen związany z symbolem Alkomat i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen