Altana

Znaczenie snu altana

Znaczenie snu altana

Pojawiająca się we śnie altana jest najczęściej zapowiedzią szczęśliwego związku opartego na miłości i wzajemnym szacunku, ale może również zapowiadać rychłe spotkanie z ukochaną osobą.

Kiedy śnisz, że siedzisz w altanie, oznacza to, iż uda Ci się pokonać wszystkie przeciwności losu, jakie będą próbowały nie dopuścić do tego, by udało Ci się osiągnąć wymarzony cel. Zrobisz to wbrew wszelkim przeszkodom i będziesz miał z tego ogromną satysfakcję.

Ujrzenie altany z daleka oznacza właśnie ową szczęśliwą, harmonijną miłość, a zburzona altanka oznacza, iż niestety nie uda Ci się wcielić w życie Twoich planów i najważniejszych zamierzeń. Kiedy śnisz, że palisz lub w jakikolwiek inny sposób niszczysz domek, zapewne przejdzie obok Ciebie szansa na coś istotnego, a kiedy ją budujesz – czeka Cię pomyślność w związku.

Drewniana altana to zapowiedź kilku lat nieprzerwanego powodzenia i szczęścia, a murowana – zapowiada czekającą Cię jakąś miłą wizytę, która na długo wprowadzi Cię w dobry nastrój.

5/5 - (1)

2 komentarze

  1. Tomasz

Znaczenie snu Altana

Opisz swój sen związany z symbolem Altana i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen