sennik ameryka

Ameryka

Ameryka jest uważana za krainę nieograniczonych możliwości, wielu kultur, fascynujących miast i różnorodnych krajobrazów. Niekończące się prerie, lustrzane drapacze chmur i statua wolności – Ameryka jest uosobieniem wolności i krainą pomyślności, w której każdy może przejść drogę od pucybuta do milionera.

Sennik Ameryka

Sen o Ameryce jest często postrzegany jako znak nowego początku. Śniący chciałby zostawić za sobą przeszłość, a tym samym pożegnać się ze starymi wartościami, czy przestarzałymi pojęciami moralnymi, szukać decydującej zmiany w swoim życiu i wyruszyć w pogoń za szczęściem.

Sen o Ameryce

znaczenie snu ameryka

Planować wyjazd do Ameryki

Sen wskazuje na zmianę w życiu, może to być na przykład zmiana zawodowa lub decyzja, która wywróci sprawy do góry nogami. Sennik sugeruje, że masz wątpliwości, rozważasz jakąś decyzję, bo z jednej strony tęsknisz za nowym początkiem, wolnym od starych struktur i zasad, z drugiej – liczysz się z możliwymi konsekwencjami. Sen może być ostrzeżeniem, aby nie robić czegoś szybko.

Zwiedzać Amerykę (przejeżdżać przez Amerykę)

Sen reprezentuje szczęście i sukces, które wynikają z Twoich wysiłków. Znaczenie snu sugeruje osiągnięcie celów i pragnień.

Sennik zwraca uwagę, by zachowywać się w sposób przemyślany, nie działać zbyt szybko.

Sen rodzi również pytanie, czy chcesz zostawić wszystko za sobą. W poszukiwaniu czegoś nowego nie daj się oszukać.

Pracować w Ameryce

Znaczenie snu może ostrzegać przed materializmem, który może doprowadzić Cię do utraty wartości lub spowodować popadnięcie w pracoholizm i przykre konsekwencje zdrowotne.

Inne znaczenie snu zapowiada korzystne zmiany, przede wszystkim materialne w Twoim życiu.

sen o ameryce

Wracać z Ameryki

W zależności od Twojego nastroju i zadowolenia we śnie, sen może oznaczać sukces lub porażkę, zadowolenie z życia i osiągniecie celu lub rezygnację, poddanie się. Bez względu na Twój nastrój i odczucia, Sennik radzi, by nie poddawać się, ani nie popadać w pychę, bo każda sytuacja szybko może się zmienić. Wiele zależy od Twojej postawy.

Znaczenie snu: Ameryka

  • Planować wyjazd do Ameryki – rozważasz jakąś decyzję
  • Zwiedzać Amerykę (przejeżdżać przez Amerykę) – możesz osiągnąć sukces
  • Pracować w Ameryce – nadchodzą zmiany materialne
  • Wracać z Ameryki – nie poddawaj się, ani nie popadaj w pychę
Ameryka
Ameryka

Sennik mistyczny – Ameryka

Sen, w którym pojawia się motyw Ameryki, oznaczać może, iż jesteś człowiekiem przedsiębiorczym i gotowym zaryzykować, gdy w grę wchodzą poważne korzyści.

Znaczenie snu Ameryka
Znaczenie snu Ameryka

Dzięki tym cechom najprawdopodobniej uda Ci się dopiąć swego w niemal każdej dziedzinie życia, ale motyw ten może też oznaczać, że właśnie tych cech Ci brakuje, bo jesteś człowiekiem nadmiernie ostrożnym i nie lubisz niepotrzebnej brawury.

Niewykluczone również, iż sen ten jest dla Ciebie sygnałem, że wartości materialne nadmiernie przysłaniają Ci inne, takie jak rozwój duchowy i uczuciowa sfera życia. Być może powinieneś bardziej skupić się właśnie na tych kwestiach zamiast myśleć tylko o pomnożeniu swojego majątku, bo nawet jeśli uda Ci się to zrobić, wcale nie oznacza to, iż będzie to dla Ciebie jednoznaczne z osiągnięciem szczęścia i życiowego spełnienia.

I wreszcie, ostatnim objaśnieniem może być zwiastun jakiejś dalekiej podróży, niekoniecznie na kontynent amerykański. Kiedy zaś śnisz, że podróżujesz właśnie do Ameryki, oznacza to, iż już niebawem w interesach czeka Cię bardzo dobra passa i jeśli tylko dobrze wykorzystasz sprzyjające Ci okoliczności, możesz dostąpić wielkich korzyści.

5/5 - (1)

1 sen

  1. Wieslawa

Znaczenie snu Ameryka

Opisz swój sen związany z symbolem Ameryka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen