Android

Znaczenie snu android

Znaczenie snu android

Ogółem symbol ten może oznaczać, że czujesz się bardzo zagubiony w sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujesz. Możesz mieć także poczucie, że z jakiegoś powodu przestałeś panować nad swoim życiem i utraciłeś kontrolę nad podejmowanymi przez siebie decyzjami.

Kiedy śnisz, że jesteś androidem, oznacza to, że musisz zmienić swoje dotychczasowe życie, bo nie jesteś zadowolony z tego, jakie obecnie wiedziesz i podświadomie doskonale o tym wiesz oraz pragniesz diametralnej zmiany. Musisz zatem odpowiedzieć sobie na pytanie, co dla Ciebie jest najważniejsze i uczynić to sensem Twojego życia.

Jeśli zaś śnisz, że ktoś Tobą steruje jak androidem, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że osoby, których uważasz za szczerych i oddanych Ci przyjaciół, tak naprawdę nimi nie są i mogą Ci poważnie zaszkodzić, wykorzystując przeciwko Tobie informacje, jakich im na swój temat udzieliłeś.

Podobną symbolikę ma agresywny android, który chce Ci wyrządzić krzywdę – oznacza to, iż są w Twoim otoczeniu osoby, które wywierają na Ciebie negatywny wpływ. Przekazują Ci swoją złą energię, odbierając jednocześnie pozytywną, jaką emanujesz Ty.

Oceń sennik

Znaczenie snu Android

Opisz swój sen związany z symbolem Android i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen