Anioł

Znaczenie snu anioł

Znaczenie snu anioł

Gdy we śnie słyszysz głos anioła, ostrzega Cię to przed chorobą, jaka może Ci się przytrafić jeśli nie zaczniesz bardziej o siebie dbać i nie przestaniesz regularnie się przemęczać.

Ujrzenie wizerunku anioła jest dobrą wróżbą i zwiastuje szczęście w każdej postaci. Troskliwy anioł symbolizuje, że ktoś się Tobą opiekuje, a jeśli dodatkowo coś do Ciebie mówi, niewykluczone, że przekazuje Ci wprost jakąś ważną wskazówkę czy też przed czymś Cię ostrzega. Jeśli we śnie znajdujesz się w otoczeniu aniołów, oznacza to, że uda Ci się znaleźć wewnętrzny spokój i harmonię.

Smutny anioł odzwierciedla Twoje niezadowolenie z samego siebie, którego być może w ogóle nie uświadamiasz sobie na jawie i odczuwasz je jedynie na poziomie podświadomości. Promieniujący anioł zapowiada jakieś mające niedługo nastąpić w Twojej rodzinie pomyślne wydarzenie – niewykluczone, że otrzymacie pokaźny spadek.

Dla osób zakochanych anioł zwiastuje szczęście w związku, może nawet małżeńskim oraz szczęśliwe życie w otoczeniu życzliwych osób oraz bliskich przyjaciół. Anioł z rozpostartymi skrzydłami sygnalizuje konieczność uporządkowania Twoich spraw uczuciowych, a odlatujący symbolizuje nierealne marzenia, których snuciu stale się oddajesz, by uciec od niezadowalającej Cię rzeczywistości, w jakiej żyjesz.

Kiedy natomiast przyśni Ci się, że udajesz się dokądś w towarzystwie anioła, może to oznaczać, że czeka Cię pomyślność finansowa w związku z jakimś przedsięwzięciem, do którego zamierzasz zabrać się wraz ze swoim przyjacielem.

Rozmowa z aniołem jest dowodem na to, że masz wysoko rozwiniętą duchową sferę swojej osobowości, a jeśli we śnie Ty jesteś aniołem, czeka Cię szczęśliwa miłość albo szczera przyjaźń. Latający anioł jest natomiast odzwierciedleniem żywionego przez Ciebie na jawie niepokoju albo nawet strachu.

Sen o aniołach [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację symbolu Alkohol w dziale Popularne symbole.

Oceń sennik

3 komentarze

  1. Agata
  2. Devilmajster
  3. Genevieve

Znaczenie snu Anioł

Opisz swój sen związany z symbolem Anioł i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen