Antypatia

Znaczenie snu antypatia

Znaczenie snu antypatia

Kiedy przyśni Ci się, że jakaś osoba Cię nie lubi, bez względu na to, czy jest to zgodne z sytuacją istniejącą na jawie, czy tylko sennym marzeniem, symbolizuje to kłopoty, jakie już niebawem pojawią się na Twojej drodze.

Co więcej, to, jaki masz stosunek do owej antypatii żywionej w stosunku do Twojej osoby, oznacza, jak poradzisz sobie z tymi trudnościami. Jeśli zatem mocno przejmujesz się, że nie jesteś przez ową osobę lubiany, oznacza to, że problemy będą dla Ciebie ogromnie trudne do przejścia i na długi czas mogą zapanować w Twoim życiu.

Jeśli zaś kompletnie nie przejmujesz się żywioną w stosunku do Ciebie antypatią, oznacza to, iż problemy będą dla Ciebie błahostką i uporanie się z nimi nie zajmie Ci wiele czasu ani też nie będzie od Ciebie wymagało jakiegoś większego wysiłku.

Oceń sennik

Znaczenie snu Antypatia

Opisz swój sen związany z symbolem Antypatia i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen