Apteka

Znaczenie snu apteka

Znaczenie snu apteka

Symbol ten ma przeważnie związek ze sprawami finansowymi osoby śniącej, choć czasami widok apteki we śnie może także zapowiadać korzystny związek małżeński z kimś znacznie bogatszym, co pozwoli śniącemu na podniesienie jego statusu społecznego.

Czasami także symbol ten może pełnić funkcję ostrzeżenia i jest wówczas sygnałem, by nie obdarzać nadmiernym zaufaniem osób, które zna się od niedawna i niezbyt dobrze. Ostatnim możliwym objaśnieniem jest to, iż być może podświadomie brakuje Ci szczęścia w życiu i szukasz na nie gotowej recepty, mimo iż ona tak naprawdę nie istnieje.

Kiedy we śnie widzisz aptekę z zewnątrz, oznacza to, iż masz przed sobą możliwość zawarcia związku małżeńskiego z kimś zamożnym, kiedy zaś znajdujesz się w jej środku, zapowiada to ogólne powodzenie i pomyślność we wszystkich dziedzinach życia. Jeżeli wchodzisz do niej z zamiarem zakupienia jakiegoś leku, zwiastuje to poniesienie niemałych strat finansowych, co czeka Cię nieuchronnie i nic nie możesz na to poradzić.

Kiedy dopiero wybierasz się do apteki, znaczy to, iż na jawie jesteś bardzo niezależnym i samodzielnym człowiekiem i nie znosisz prosić kogoś o pomoc, dlatego unikasz tego, jak tylko możesz. Stanie w aptece zapowiada uwolnienie się od jakiegoś uciążliwego problemu, co napełni Cię spokojem i wielką satysfakcją.

Rozmowa z aptekarzem natomiast zapowiada najczęściej poprawę sytuacji materialnej, głównie za sprawą jakiejś osoby. Podobne znaczenie ma lekarstwo, jakie ktoś Ci podaje, oznacza to bowiem, iż Twoje problemy rozwiążą się, lecz Ty nie przyłożysz do tego ręki, wyręczy Cię w tym ktoś inny.

Jeśli natomiast sam jesteś aptekarzem lub tylko sprzedajesz w aptece, jest to dla Ciebie znak, że musisz mocno się poświęcić, jeśli chcesz zdobyć upragniony cel. Zapewne chodzi o to, że musisz pozbyć się jakiejś konkretnej cechy charakteru, którą być może w sobie lubisz i nie chcesz się jej pozbywać, ale to właśnie ona do tej pory uniemożliwiała Ci skuteczne działanie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Apteka

Opisz swój sen związany z symbolem Apteka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen