sennik arena

Arena

Symbol ten nie jest jednoznaczny i w zależności od osoby śniącej, może mieć różną wymowę.

Sennik arena

Może to być na przykład zapowiedź pojawienia się w Twoim życiu na pozór bardzo korzystnej propozycji zawodowej.

Będziesz nią zachwycony, bo będzie znacznie bardziej atrakcyjna niż dotychczasowa praca, nie tylko pod względem finansowym, ale nie powinieneś ulegać nadmiernemu optymizmowi, bo potem możesz żałować pochopnie podjętej decyzji.

Arena może także oznaczać żywioną przez Ciebie podświadomie chęć podjęcia jakiegoś nowego wyzwania i zrobienia czegoś zupełnie innego niż czynności wykonywane przez Ciebie do tej pory.

Jeśli śnisz, że występujesz w jakimś charakterze na arenie, może to oznaczać, że bardzo zależy Ci na posiadaniu dobrej opinii w swoim otoczeniu i obawiasz się, że nie uda Ci się jej utrzymać.

Może również oznaczać, iż jesteś silny i gotów na zaprowadzenie diametralnych zmian w swoim życiu, ponieważ dojrzałeś do tego, by zamknąć stary etap życia i rozpocząć nowy.

znaczenie snu arena

Znaczenie snu Arena

Czy miałeś sen, który miał miejsce na arenie?

Aby zrozumieć, co to znaczy, warto pomyśleć najpierw o tym, do czego ona służy. Arena może być sportowa, cyrkowa, służąca debacie politycznej lub będąca miejscem koncertu muzycznego.

Interpretacja znaczenia snu:

Znaczenie snu arena
Znaczenie snu arena

Jesteś na arenie

Czy jest coś, o czym chcesz, aby inni się dowiedzieli? Śnienie o tym, że jesteś na arenie, może sugerować, że istnieje ważna sprawa, którą Twoim zdaniem należy przedstawić innym. Może to być coś kontrowersyjnego.

Walka na arenie

Walka na arenie uwydatnia konflikt, którym się martwisz. Możesz być zaniepokojony tym, jak inni zareagują i co pomyślą o Twoim stanowisku w tej sprawie – czy tłum będzie wiwatował, czy krzyczał?

Arena cyrkowa

Arena cyrkowa oznacza, że możesz obecnie „żonglować” kilkoma atutami i „chodzić po linie” w swoim życiu.
Jeśli zobaczysz zwierzęta na arenie cyrkowej, mogą one dać dodatkowy wgląd w to, co może oznaczać sen – na przykład słoń kontra lew daje bardzo ważne wskazówki, co może oznaczać wyzwanie, przed którym stoisz.

Arena widziana z daleka

Widzenie areny z daleka oznacza, że nie bierzesz udziału, ani aktywnie nie angażujesz się w wydarzenia wokół siebie – po prostu przyglądasz się sprawom. Może to sugerować, że musisz być bardziej aktywny w swoim życiu.

Arena sportowa

Jeśli śnisz o sporcie na arenie to może czujesz się tak, jakbyś rywalizował z siłą, która jest większa od Ciebie, może to też oznaczać, że w końcu „wygrasz” coś nad czym ciężko pracowałeś.

Pusta arena

Jeśli arena jest pusta, to może czujesz się samotny – masz trudności z nawiązaniem nowych przyjaźni lub bliskich, intymnych kontaktów. Możesz także czuć, że nikt nie zwraca na Ciebie uwagi lub Twój głos jest niesłyszalny.

Arena
Arena
5/5 - (1)

Znaczenie snu Arena

Opisz swój sen związany z symbolem Arena

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen