As

Znaczenie snu as

Znaczenie snu as

Symbol ten zapowiada, że w Twoim życiu nieoczekiwanie pojawi się coś, co dotąd było głęboko skrywane, lecz jest dla Ciebie bardzo ważne i w najodpowiedniejszym momencie odda Ci nieocenione zasługi, być może ratując Cię przed wpadnięciem w poważne kłopoty.

Motyw ten może również symbolizować zysk i pokonanie ogromnych trudności, zwykle w sferze zawodowej i ekonomicznej.

Kiedy śnisz, że jesteś asem, oznacza to, iż Twoja podświadomość ostrzega Cię, byś nie czuł się nadmiernie pewny siebie tylko dlatego, że właśnie przeżywasz szczęśliwy okres, ponieważ prawdopodobnie jest on krótkotrwały, a Twój upadek z różowego obłoku, na jakim właśnie się znajdujesz, może być bardzo bolesny.

Kiedy natomiast śni Ci się, że masz w ręku asa, dosłownie lub w przenośni, zwiastuje Ci to jakieś poważne niebezpieczeństwo. Za pomocą tego znaku Twoja podświadomość podpowiada Ci też, że możesz go uniknąć, wyjeżdżając na jakiś czas daleko od miejsca zamieszkania.

Oceń sennik

Znaczenie snu As

Opisz swój sen związany z symbolem As i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen