Asceza

Znaczenie snu asceza

Znaczenie snu asceza

Jest to raczej niejednoznaczny znak i może oznaczać na przykład, że na jawie żywisz, być może tylko podświadomie, wielkie poczucie winy za jakieś uczynki, które wyrządziłeś, a które w Twoim mniemaniu nie były dobre i powinieneś za nie jakoś odpokutować, lecz do tej pory tego nie zrobiłeś.

Inne możliwe objaśnienie tego motywu sennego to żywiona podświadomie tęsknota za bliskością drugiej osoby, która akceptowałaby Cię w pełni takim, jakim jesteś i nie domaga się, byś dla niej próbował się zmienić.

Ascetyzm może także symbolizować potrzebę powrotu do bardziej duchowego życia, nieskupionego na sprawach ziemskich, a zwłaszcza materialnych.

Ostatnie możliwe objaśnienie tego symbolu sennego to ostrzeżenie, że osoby, które uważasz za przyjaciół, wkrótce odwrócą się od Ciebie, bo nie będą w stanie zaakceptować poglądów, jakie przejawiasz. Inni natomiast właśnie z tego powodu będą Tobą zafascynowani i zapragną bliżej Cię poznać, więc raczej nie grozi Ci samotność.

Oceń sennik

Znaczenie snu Asceza

Opisz swój sen związany z symbolem Asceza i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen