Atrament

Znaczenie snu atrament

Znaczenie snu atrament

Motyw ten, kojarzący się jednoznacznie z pisaniem, wskazuje, że są w Twoim życiu jakieś wydarzenia lub osoby, które mocno utkwiły Ci w pamięci i mimo że minęło już sporo czasu, Twoja podświadomość nadal nie daje Ci o nich zapomnieć. Może to oznaczać, że z jakiegoś powodu ważne jest, byś o tym pamiętał i myślał.

Inne możliwe objaśnienie to wezwanie, że powinieneś mocniej przeanalizować jakąś swoją decyzję lub plan, bo nie jesteś jeszcze gotów, by wcielić to w życie. Motyw atramentu może również pełnić funkcję ostrzeżenia przed jakąś fałszywą plotką, jaką ktoś rozpuszcza na Twój temat, psując Ci dobrą opinię.

Kiedy śnisz, że napełniasz pióro atramentem, oznacza to, że na jawie kogoś mocno zawiodłeś i musisz ponieść wielki wysiłek, by na nowo odzyskać jego zaufanie, choć wcale nie jest pewne, że Ci się to uda. Rozlanie atramentu jest dla Ciebie ostrzeżeniem, że nie powinieneś wtrącać się w cudze sprawy, bo i tak nikomu nie pomożesz swoją interwencją, a możesz ściągnąć na siebie gniew osób zainteresowanych.

Jeśli śnisz, że piszesz piórem z atramentem, jest to sygnał, że powinieneś pohamować swoją impulsywność i zamiar mówienia wszystkim brutalnej prawdy prosto w oczy, bo nie tylko ranisz innych swoim zachowaniem, ale też sprawiasz, że ludzie przestają darzyć Cię swoją sympatią. Czarny atrament oznacza, że możesz mieć jakieś kłopoty zdrowotne jeśli nie zaczniesz bardziej o siebie dbać, czerwony – że działasz zbyt pochopnie w sprawach sercowych i to jest główna przyczyna Twoich niepowodzeń, niebieski, zielony albo różowy mogą zaś zwiastować nieoczekiwaną miłość i jej wyznanie.

Jeśli śnisz, że kupujesz atrament, może to zapowiadać mającą nadejść ważna wiadomość, zaś picie atramentu jest sygnałem, że Twoje usilne działania na jawie nie mają najmniejszego sensu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Atrament

Opisz swój sen związany z symbolem Atrament i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen