Aura

Znaczenie snu aura

Znaczenie snu aura

Nie jest to dobry znak, bo podobnie jak niepokojącą ma wymowę w Twoim śnie, tak samo niepokojące i owiane tajemnicą w złym sensie tego słowa jest jest jego znaczenie.

Może to oznaczać, że wokół Ciebie znajdują się osoby, które z jakiegoś powodu żywią w stosunku do Ciebie wielką niechęć, a nawet nienawiść, która najprawdopodobniej wynika z tego, że zazdroszczą Ci pozytywnego wizerunku i poważania, jakim cieszysz się w swoim otoczeniu. Zależy im również na korzyściach finansowych, jakie mogą osiągnąć jeśli uda im się osiągnąć swój cel, czyli mocno Ci zaszkodzić, dlatego powinieneś uważać, z kim robisz interesy i komu powierzasz swoje sekrety.

Jeśli śnisz, że rozmawiasz z kimś na temat otaczającej was aury, oznacza to, że na jawie odczuwasz podświadomy, niczym nieuzasadniony niepokój, który świadczy o tym, że wyczuwasz czające się wokół Ciebie, zagrażające Ci niebezpieczeństwo.

Oceń sennik

1 sen

  1. Zuzia

Znaczenie snu Aura

Opisz swój sen związany z symbolem Aura i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen