Awantura

Awantura

Znaczenie snu awantura

Znaczenie snu awantura

Symbol ten może mieć dwojakie znaczenie, jednak ogólny sens jest taki, iż pełni on funkcję ostrzeżenia i przestrzega Cię głównie przed jakimś oszustwem, jakiego ofiarą możesz paść, jeśli nie będziesz na siebie dostatecznie uważał.

Jeśli śnisz, że bierzesz udział w gwałtownej awanturze, podczas której dochodzi do rękoczynów, oznacza to, że w Twoim życiu jest zbyt wiele stresu i powinieneś odpocząć oraz na stałe zmniejszyć tempo swojego życia, bowiem może to mieć dla Ciebie fatalne skutki jeśli chodzi o stan Twojego zdrowia.

Jeśli jesteś świadkiem cudzej awantury, powinieneś odebrać ten znak odwrotnie, bowiem oznacza to, że niebawem pogodzisz się z kimś bliskim, z kim ostatnio nie byłeś w najlepszych stosunkach.

Kiedy natomiast awanturujesz się z kimś obcym, zwiastuje Ci to dobry okres w życiu, a awantura małżeńska jest oznaką przyjemnej, rodzinnej atmosfery, jaka już niebawem zapanuje w Twoim domu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Awantura

Opisz swój sen związany z symbolem Awantura i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen