sennik babcia

Babcia

Śnienie o babci może być bardzo przyjemne, przynosi uczucie ciepła, spokoju i nostalgii.

Sen o babci może reprezentować miłość, ochronę, mądrość, wartości rodzinne i tradycję, nauki, których nigdy nie zapomina się i które pozostawiają ślad w naszych sercach.

Sennik pomoże Ci zrozumieć znaczenie snu o babci. Pamiętaj że jeden symbol może mieć kilka różnych znaczeń. Wszystko zależy od okoliczności i innych symboli występujących w Twoim śnie.

Sennik babcia

Babcie odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu, a jeśli zauważamy ich obecność w naszych snach, to dlatego, że chcą nam coś powiedzieć.

Śnienie o babci lub dziadku może oznaczać bezwarunkową miłość i akceptację rzeczy, których wcześniej nie robiłeś.

Sen o babci może też sugerować, że w rodzinie są problemy do rozwiązania. Sen ma na celu przypomnienie Ci o wartościach, których Cię nauczono. Babcia próbuje Ci przypomnieć, kim byłeś, czego pragnąłeś.

Jeśli ostatnio dużo śniłeś o swojej babci, ważne jest, abyś przeanalizował co dzieje się teraz w Twoim życiu. Na przykład pomyśl o swoich wątpliwościach, niepewności, lękach.

Znaczenie snu babcia

znaczenie snu babcia

Dom babci

Jeśli śniłeś o domu swojej babci możesz być pewien, że nadchodzi coś dobrego.

Ten rodzaj snu wiąże się z nadejściem pozytywnych wiadomości. Może się to jednak zdarzyć podczas Twojej nieobecności, to znaczy podczas podróży lub w czasie, gdy jesteś poza domem.

Sennik radzi, że warto pamiętać, że śnienie o naszych dziadkach wiąże się z pierwotnymi instynktami opiekuńczymi, więc może pragniesz czegoś bezpieczniejszego w swoim życiu.

Rozmowa z babcią

Śnienie, że rozmawiasz z babcią wskazuje, że jesteś na właściwej ścieżce, może to dotyczyć ogólnie Twojego życia lub np.. ścieżki kariery.

Wg. sennika taki sen może oznaczać także, że podjąłeś właściwą decyzję.

Sprzeczka, kłótnia z babcią

Taki sen to wskazówka, że musisz przeprowadzić analizę swojego postępowania, aby wszystko wróciło na właściwe tory.

Zachowaj czujność, aby uniknąć niepowodzeń, szukaj najlepszych rozwiązań problemów. Staraj się uciec od rzeczy, które Cię niepokoją, zawsze dąż do tego, czego chcesz dla siebie, ale w odpowiedzialny sposób.

Chora babcia

Jeśli masz dzieci, to znak, że ich zdrowie jest teraz najważniejsze.

Zadbaj o to, by niczego im nie brakowało, nie odkładaj wizyty u lekarza, nie zaniedbuj stymulowania ich rozwoju.

Płacząca babcia

Działaj rozsądnie i nie ulegaj emocjom, szukaj pomocy u rodziny i przyjaciół.

Płacz babci to wyraz troski o Ciebie, o to czy zdołasz podjąć dobre decyzje.

Zmarła babcia

Widzenie we śnie zmarłej babci jest bardzo powszechnym doświadczeniem.

Jeśli Twoja babcia rzeczywiście nie żyje, sen jest dobrym znakiem, ponieważ to sygnał, że Cię chroni. Jest to również sposób, w jaki nasza świadomość może nas pocieszyć z powodu straty pokazując, że duch bliskiej nam osoby ewoluuje i modli się za nas.

babcia nieżyjąca uśmiechnięta : czekają Cię drobne zmiany, o których być może jeszcze nie wiesz, ale podświadomie je wyczuwasz. Nie bój się ich, zaakceptuj je jak najszybciej i doceń możliwości jakie stawia przed Tobą najbliższa przyszłość. 

babcia nieżyjąca smutna : ostatnio los Cię nie oszczędza, a problemy się mnożą. Znajdź jednak w sobie siłę, aby się nie poddawać. Odniesiesz sukces, jeżeli tylko się nie wycofasz. Uwierz, że dasz radę, a wszystko będzie dobrze.

Babcia umiera

Jeśli jednak Twoja babcia żyje, a sen wskazuje, że umiera, oznacza to, że źle zarządzasz swoim czasem. Może np. pracujesz w wyjątkowym stresie lub za długo, co uniemożliwia Ci poświęcenie się innym istotnym sprawom, takim jak zdrowie, rodzina, związek. Sennik radzi, że warto przeanalizować swoje życie.

Babcia gotuje w kuchni

Babcia przygotowująca dla Ciebie coś do jedzenia symbolizuje, iż stoisz przed jakimś ważnym życiowym wyborem i to, jaką podejmiesz decyzję, prawdopodobnie zaważy na całym Twoim przyszłym życiu, dlatego musisz skorzystać z porady jakiejś osoby bardziej od Ciebie doświadczonej.

sen o babci

Sen o pradziadkach

Śnienie o pradziadkach może być ostrzeżeniem, abyś zaczął zwracać większą uwagę na swoje zdrowie.

Babcia i dziadek

To sygnał, że czeka Cię podróż. Niezbyt daleka, być może do sąsiedniej miejscowości albo dzielnicy obok. Będzie to jednak bardzo ważna podróż, która wprowadzi jakąś pozytywną i nieoczekiwaną zmianę w Twoim życiu. 

Babcia daje pieniądze

zapowiada szczęście i beztroskie chwile. Wiele z Twoich planów na najbliższy tydzień spełni się i pójdzie po Twojej myśli, co zagwarantuje Ci dobre samopoczucie, sukces i stabilną sytuację finansową. 

Sennik mistyczny – znaczenie snu Babcia

Znaczenie snu babcia
Znaczenie snu babcia

Jeśli widzisz we śnie swoją babcię, która na jawie już nie żyje, wg. sennika oznacza to, że ostrzega Cię ona przed jakimś nieszczęściem, jakie może Ci się niedługo przytrafić lub też przed podjęciem nieodpowiedniej decyzji, co może mieć złe konsekwencje.

Jeśli widzisz zaś swoją żyjącą babcię, może to zwiastować jej problemy zdrowotne albo sygnalizować Ci, że nie uda Ci się zaspokoić jakichś swoich ambicji.

Kiedy zaś śni Ci się, że odprowadzasz babcię na pociąg, może to symbolizować, że na jawie poznałeś jakąś osobę, na której mocno Ci zależy mimo iż być może jeszcze nie do końca zdajesz sobie z tego sprawę. Jest to sygnał, byś wsłuchał się w swój wewnętrzny głos i posłuchał intuicji, bo możesz na tym wiele zyskać, nie tracąc nic.

Sen o babci

Sen o babci
Sen o babci

Babcia jako symbol senny pojawia się w naszych snach dość często, gdyż jest to bezsprzecznie ważna osoba w życiu większości z nas.

Mimo iż zazwyczaj kojarzy nam się z domowym ciepłem, wszystkim, co dobre i poczuciem bezpieczeństwa, jako symbol senny nie zawsze ma taką pozytywną wymowę i czasami może być złowroga, a nawet chcieć nam jakoś zaszkodzić.

Prócz tego, jakie sprawia wrażenie i jak oraz o czym z nami rozmawia – jeśli w ogóle – musimy też zwrócić uwagę na kontekst, w jakim pojawia się w naszym śnie, czyli czy na przykład przygotowuje dla nas posiłek, wykonuje jakąś czynność itp.

Interpretowanie snów o babci

Babcia w naszym śnie występuje zazwyczaj w roli opiekunki lub strażniczki, ponieważ kojarzy nam się z dzieciństwem i stoi na straży naszego bezpieczeństwa. Jednakże czasem może też mieć wydźwięk negatywny i na przykład szkodzić nam we śnie lub ranić nas słowami.

W zależności od tego, co mówi, możemy interpretować nasz sen, ale ogólnie babcia może zwiastować jakieś ważne zmiany, które niebawem będą miały miejsce w naszym życiu lub istotne wydarzenie, którego spodziewamy się lub nie.

Co ważne, nie tylko nasza własna babcia pojawiająca się we śnie ma taki wydźwięk, ale każda kobieta z siwymi włosami może być babcią i mieć dla nas właśnie takie wrażenie.

Może to być dla nas dość trudne do zinterpretowania, skoro nie występuje pod swą własną postacią, jaką znamy. Musimy wówczas skupić się na jej cechach osobowościowych, postawie, jaką prezentuje w stosunku do nas oraz jej zachowaniu, bo tylko dzięki temu uda nam się odpowiedzieć na pytanie, co mógł znaczyć nasz sen.

Babcia
Babcia
5/5 - (2)

3 komentarze

  1. Dagmara
  2. Sylwia

Znaczenie snu Babcia

Opisz swój sen związany z symbolem Babcia i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen