Bagno

Znaczenie snu bagno

Znaczenie snu bagno

Bagno to dość niepokojący symbol senny, gdyż może wyrażać Twoją żywioną podświadomie obawę, że nie uda Ci się nad sobą zapanować i zawładną Tobą jakieś nieopanowane namiętności, co z pewnością nie wyjdzie Ci na dobre, o czym wiesz od początku i dlatego też nie chcesz się im poddać.

Może to też oznaczać, że niebawem znajdziesz się w jakiejś sytuacji, z której będzie Ci bardzo ciężko wybrnąć. Jeśli zatem we śnie widzisz bagno, oznacza to, iż przedsięwzięcie, w które właśnie się zaangażowałeś albo dopiero planujesz to zrobić, nie wyjdzie Ci na dobre, dlatego powinieneś z niego zrezygnować albo przynajmniej odłożyć swój udział w nim na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Gdy bagno znajduje się w pewnej od Ciebie odległości, jest to ostrzeżenie, byś nie angażował się w niepewne interesy, bo bardzo prawdopodobne, że są one prowadzone w nielegalny sposób. Spacer po podmokłym terenie symbolizuje fałszywe otoczenie osób, które udają, że dobrze Ci życzą i są Twoimi przyjaciółmi, dlatego powinieneś uważać, komu powierzasz swoje sekrety.

Jeżeli śni Ci się, że wpadasz do bagna i nie potrafisz się z niego wydostać, oznacza to, że nadchodzi dla Ciebie twórczy, ale i bardzo ciężki oraz pracowity okres. Jeżeli we śnie znajdujesz się w środku bagna, jest to sygnał, byś przemyślał swoje życie, być może bowiem jest w nim coś, co stanowczo powinieneś zmienić mimo iż będzie to od Ciebie wymagało dużo odwagi i samozaparcia.

Kiedy śnisz, że topisz się w bagnie, jest to oznaka niebezpieczeństwa, którego jednak jesteś w stanie uniknąć jeśli tylko postarasz się to zrobić. Gdy wydostajesz się z bagna, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że nie powinieneś przejmować się chwilowymi niepowodzeniami nawet gdy jest ich w Twoim życiu dużo, ale twardo przeć naprzód, a dojdziesz do sukcesów.

Utknięcie w bagnie i niemożność wydostania się z niego jest symbolem niepowodzenia albo straty w sferze finansowej, zaś jeśli widzisz ludzi idących przez podmokły teren, oznacza to, że uda Ci się uniknąć jakiejś niebezpiecznej sytuacji. Spacer po bagnie zwiastuje zaś niepowodzenia w sprawach sercowych.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. Ania
  2. Marcin

Znaczenie snu Bagno

Opisz swój sen związany z symbolem Bagno

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen