Bąk

Znaczenie snu bąk

Znaczenie snu bąk

Owad ten stanowi we śnie symbol ostrzegający przed jakąś osobą. Albo będzie to ktoś wrogo do Ciebie nastawiony, kto będzie chciał Ci mocno zaszkodzić i dlatego musisz stale mieć się na baczności i starać się mieć go na oku, pod warunkiem oczywiście, że znasz tożsamość tej osoby, bowiem nie zawsze ujawnia ona swoje wrogie względem Ciebie zamiary.

Osoba ta może także nie być Twym wrogiem, ale uciążliwym natrętem, który męczy Cię swoim narzuconym towarzystwem, a Ty nie możesz znaleźć sposobu, by się go skutecznie pozbyć.

Jeśli śnisz, że zostałeś użądlony przez bąka, zwiastuje to jakieś straty i rozczarowanie z powodu człowieka, który wykorzystał Cię do własnych celów, a potem zostawił samemu sobie, mimo iż deklarował Ci szczerą przyjaźń i obiecywał, że zawsze będzie przy Tobie, cokolwiek będzie się działo.

5/5 - (1)

4 komentarze

  1. Kanapka
  2. Qwertyuiq
  3. SMG

Znaczenie snu Bąk

Opisz swój sen związany z symbolem Bąk i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen