Bal

Znaczenie snu bal

Znaczenie snu bal

Bal jako symbol senny zwiastuje zazwyczaj jakieś radosne wydarzenie w życiu osoby śniącej. Jeśli we śnie widzisz bawiących się na balu ludzi, oznacza to, że Twoje życie jest beztroskie, czasem nawet za bardzo, bo starasz się z niego korzystać i oddawać się przyjemnościom, nie przejmując się za bardzo obowiązkami, co na pewno nie jest godne pochwały.

Jeśli w nim uczestniczysz, zwiastuje Ci to jakieś przyjemne wydarzenia, jeśli zaś tańczysz – zapowiada zaręczyny – Twoje lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia. Jeśli śnisz, że tańczysz na środku sali balowej i znajdujesz się w centrum zainteresowania zebranych, odzwierciedla to prawdopodobnie Twoją sytuację na jawie, gdzie również budzisz żywe zainteresowanie tłumu.

Symbol ten oznacza też czekające Cię w życiu miłe niespodzianki. Jeżeli śni Ci się bal maskowy, zapowiada to, że w najbliższym czasie będziesz tak pochłonięty rozmaitymi rozrywkami i zabawą, że nie uda Ci się wywiązać z wszystkich swoich obowiązków. Kiedy uciekasz z balu, oznacza to, iż odczuwasz, być może tylko podświadomie, niewytłumaczalny lęk przed ludźmi i nie jesteś gotów, by z kimkolwiek nawiązać bliższą relację.

Jeśli we śnie aktywnie uczestniczysz w balu, czyli rozmawiasz z ludźmi i dobrze się bawisz, sugeruje to Twoją gotowość do zmian i akceptację swojej osoby, kiedy zaś stoisz z boku i tylko przyglądasz się bawiącym się osobom, oznacza to, że nie żyjesz naprawdę, lecz stoisz obok życia, bo boisz się okazywać swoje prawdziwe uczucia i stale oczekujesz na jakąś zmianę, która uczyni Twoje życie szczęśliwym, jednak powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli sam nic nie zrobisz, Twoje życie nie odmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. Monika
  2. Aleksandra

Znaczenie snu Bal

Opisz swój sen związany z symbolem Bal i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen