Balsam

Znaczenie snu balsam

Znaczenie snu balsam

Kojarzący się z ulgą balsam we śnie symbolizuje zazwyczaj zdrowie, zwłaszcza dla osoby, która na jawie ma jakieś problemy zdrowotne – oznacza wówczas, że niebawem uda jej się powrócić do dobrej formy.

Jeśli zaś śni się osobie zdrowej, zapowiada wesoły czas spędzony w gronie lubianych osób. Jeżeli natomiast śnisz, że ktoś smaruje Cię balsamem, może to zwiastować Ci jakieś niespodziewane, ale bardzo przyjemne wydarzenie, albo też być znakiem tego, iż na jawie czujesz się bardzo osamotniony, ale tylko dlatego, że nie zauważasz, iż obok Ciebie jest ktoś, kto od dawna gotów jest obdarzyć Cię szczerą miłością.

Kiedy to Ty we śnie smarujesz kogoś balsamem, jest to dla Ciebie sygnał, iż powinieneś walczyć o swoje marzenia i nie możesz z nich rezygnować, ale jednocześnie powinieneś zadbać bardziej o swojego partnera i okazać mu, że nadal Ci na nim bardzo zależy, gdyż możliwe, że ostatnio go zaniedbywałeś.

Oceń sennik

Znaczenie snu Balsam

Opisz swój sen związany z symbolem Balsam i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen