Bałwan ze śniegu

Znaczenie snu bałwan

Znaczenie snu bałwan

Ogółem symbol ten oznacza, że niebawem zdarzy się coś, co będzie dla Ciebie trudne do przejścia, ale najważniejsze jest, byś zdołał zachować w tej sytuacji zimną krew, od tego bowiem zależy, czy wyjdziesz z tarapatów obronną ręką.

Jeżeli we śnie widzisz bałwana, może to zwiastować dla Ciebie nadchodzący niepomyślny czas w sferze zawodowej, zwłaszcza jeśli zajmujesz się prowadzeniem własnej działalności – musisz przygotować się na gorszy okres i być gotów do podejmowania ryzykownych decyzji.

Kiedy śnisz, że lepisz bałwana, jest to oznaka tego, że niebawem ktoś, kto jest Ci nieżyczliwy, będzie starał się zaszkodzić Ci na gruncie towarzyskim i w tym celu będzie rozpuszczał na Twój temat fałszywe, złośliwe plotki lub też będzie starał się ośmieszyć Cię w oczach Twoich znajomych.

Jeżeli natomiast śni Ci się żywy bałwan, jest to symbol jakiejś natrętnej osoby, która denerwuje Cię swoim zachowaniem na jawie. Możliwe, że będzie próbowała namówić Cię, byś zaangażował się w jakąś sprawę, ale na pewno nie jest to dobra rada, dlatego nie powinieneś z niej skorzystać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bałwan ze śniegu

Opisz swój sen związany z symbolem Bałwan ze śniegu i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen