Bank

Znaczenie snu bank

Znaczenie snu bank

Ogółem sen ten może oznaczać władzę i autorytet, a także sprawy materialne, zwykle w tym kontekście, że wartości te są zbyt ważne dla osoby śniącej i przysłaniają jej kwestie takie jak miłość, przyjaźń czy rodzina.

Jeśli we śnie widzisz bank wypełniony bogactwem, zwiastuje to dla Ciebie jakieś intratne interesy, a także korzyści, które osiągniesz dzięki sumiennej, wytrwałej pracy.

Jeśli śnisz, że wpłacasz pieniądze do banku, jest to pomyślna wróżba, bowiem zapowiada, iż niebawem spełni się jedno z Twoich najważniejszych marzeń, o którym nigdy nie mówiłeś głośno, bo bałeś się, że zapeszysz. Jeżeli zaś wypłacasz pieniądze, jest to zwiastun długów i niepowodzeń w sferze finansowej.

Niepokojącym symbolem jest sen, podczas którego po prostu znajdujesz się w banku, bowiem oznacza to, że czujesz podświadomie jakieś niebezpieczeństwo i marzysz, by znaleźć jakiś azyl, jednak powinieneś wiedzieć, że jest to niemożliwe. Poczucia bezpieczeństwa nie może dać Ci bowiem nawet najbardziej strzeżone miejsce na świcie, lecz musisz je znaleźć w sobie i odnaleźć coś, co sprawiało, że dawniej czułeś się bezpiecznie. Powinieneś także bardziej ufać innym ludziom.

Gdy śnisz, że wchodzisz do banku, może to zapowiadać, że za jakiś czas uda Ci się wejść do towarzystwa z wyższych sfer, a kiedy z niego wychodzisz – najprawdopodobniej czeka Cię styczność ze slumsami. Jeżeli we śnie ujrzysz zniszczony bank, może to zapowiadać włamanie albo utratę zabezpieczenia finansowego w inny sposób.

Kiedy natomiast widzisz puste bankowe okienko, jest to dla Ciebie znak, iż przedsięwzięcie, w jakie właśnie się angażujesz albo też dopiero zastanawiasz się, czy powinieneś zrobić ten krok, okaże się bezcelowe. Jeżeli przyśni Ci się, że w banku zamiast pieniędzy znajdują się papierki, oznacza to, że z Twoich rozmów biznesowych nic nie wyniknie, kiedy zaś śnisz, iż rozmawiasz z dyrektorem tej instytucji, możesz spodziewać się awansu albo otrzymania propozycji innej pracy, znacznie bardziej atrakcyjnej niż dotychczasowa.

Jeśli jesteś świadkiem napadu na bank, jest to zapowiedź, iż wkrótce dowiesz się o czyimś oszustwie, przeważnie wymierzonym w Twoją osobę. Jeśli zaś podczas tego napadu tracisz własne oszczędności, czeka Cię niespodziewany zysk, podobnie jak w przypadku, gdy śni Ci się, że bierzesz udział w jakichś inwestycjach bankowych. Kiedy zaś śnisz, iż pracujesz w banku, powinieneś spodziewać się ogólnej poprawy swojej sytuacji życiowej.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. Andrzej

Znaczenie snu Bank

Opisz swój sen związany z symbolem Bank i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen