Bankiet

Znaczenie snu bankiet

Znaczenie snu bankiet

Jeśli śnisz o bankiecie, w którym bierze udział znaczna ilość ludzi, może to zwiastować poważne nieporozumienie ze współpracownikiem czy partnerem biznesowym.

Jeżeli we śnie dopiero szykujesz się na bankiet, jest to znak, iż na jawie wbrew swej woli musisz przebywać w towarzystwie jakiegoś nielubianego człowieka czy nawet kilku ludzi, co jest dla Ciebie bardzo niekomfortową sytuacją.

Kiedy znajdujesz się na bankiecie, ale nic na nim nie jesz, może to zapowiadać jakieś problemy, z którymi będziesz musiał poradzić sobie sam, bo nie będzie obok Ciebie nikogo, na kim mógłbyś się oprzeć. Jeżeli zaś korzystasz z bufetu, jest to pomyślna wróżba, zapowiadająca ogólne powodzenie i szczęście.

Jeżeli śni Ci się, że powróciłeś z bankietu, który się nie udał i jesteś tym przygnębiony, oznacza to, iż na gruncie zawodowym powinieneś działać sam, bo wtedy masz większe szanse na osiągniecie sukcesu niż wówczas, gdy działasz w większej grupie. Jeśli motyw ten śni się osobie samotnej, oznacza to, iż w najbliższym czasie pozna ona kogoś, z kim potem zawrze związek małżeński.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bankiet

Opisz swój sen związany z symbolem Bankiet i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen