Bankructwo

Znaczenie snu bankructwo

Znaczenie snu bankructwo

Bankructwo we śnie, mimo iż jednoznacznie kojarzy się z finansami, wcale nie musi oznaczać strat ekonomicznych, ale prawie zawsze pełni funkcję ostrzeżenia przed rozmaitymi złymi czy nieszczęśliwymi wydarzeniami, głównie polegającymi na utracie czegoś istotnego.

Może być również wyrazem małej pewności siebie osoby śniącej, objawiającej się głównie w przekonaniu, że każde jej działanie musi zakończyć się klęska, bo jest ona zbyt pechowa, by w końcu coś jej się udało.

Jeśli śnisz, że zbankrutowałeś, jest to raczej dobry znak, bo oznacza, iż po jakimś czasie uda Ci się nieoczekiwanie znaleźć najlepsze możliwe wyjście z jakiejś kłopotliwej sytuacji, w jakiej się znalazłeś, jednak nie jest to jednoznaczne z tym, że skorzystasz z tej możliwości.

Kiedy we śnie spotykasz bankruta, jest to sygnał, że w najbliższym czasie stanowczo powinieneś zachować wzmożoną czujność, zwłaszcza oczywiście na gruncie zawodowym, ale nie tylko. Powinieneś jeszcze pilniej niż zazwyczaj wszystko sprawdzać i staranniej pilnować swoich spraw.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bankructwo

Opisz swój sen związany z symbolem Bankructwo i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen