Bar

Znaczenie snu bar

Znaczenie snu bar

Jeśli motyw ten pojawia się we śnie osoby samotnej, można to dość jednoznacznie uznać za zachętę do większej towarzyskości i otwarcia się na ludzi.

Jeśli zaś we śnie występuje motyw picia alkoholu, należy to odczytać jako przestrogę przed nadużywaniem tego trunku oraz innymi nałogami.

Jeżeli we śnie widzisz bar, może to też oznaczać, że już niebawem uda Ci się osiągnąć swój najważniejszy cel i będziesz miał z tego wielkie korzyści.

Jeśli we śnie jesteś klientem baru, jest to przestroga, że nieżyczliwi Ci ludzie mogą rozpowszechniać na Twój temat złośliwe plotki, dlatego powinieneś zachowywać się tym bardziej poprawnie, by ich w żaden sposób nie potwierdzać.

Gdy jesteś pracownikiem baru, może to oznaczać, że bardzo zależy Ci w życiu na osiągnięciu bogactwa i by je zdobyć, jesteś nawet gotów zachowywać się w sposób niemoralny lub niezgodny z prawem. Kiedy natomiast we śnie siedzisz wewnątrz baru, jest to zwiastun jakiejś nowej znajomości, która jednak nie będzie miała dalszego ciągu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bar

Opisz swój sen związany z symbolem Bar i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen