Bariera

Znaczenie snu bariera

Znaczenie snu bariera

Bariera, zgodnie z tym, co oznacza na jawie, we śnie również symbolizuje jakąś trudną do pokonania przeszkodę lub przeciwności losu, na jakie wkrótce może być narażona osoba śniąca.

Może to być również jakaś blokada emocjonalna i ograniczenie, jakie człowiek ów sam na siebie nałożył i teraz mu ono ciąży. Jeśli we śnie widzisz barierę, oznacza ona właśnie jakieś nieprzewidziane trudności, z jakimi będziesz musiał się zmierzyć.

Jeśli udaje Ci się ją przekroczyć, uda Ci się również na jawie i odniesiesz sukces w danej sprawie. Pokonanie bariery symbolizuje, iż również uda Ci się pokonać jakieś trudności, ale będzie to dość ryzykowne, na szczęście ryzyko to bardzo Ci się opłaci.

Gdy śnisz, że przeskakujesz barierę, jest to znak, iż problem, jaki uważasz za nie do przejścia, jest dla Ciebie realny do pokonania, musisz tylko zachować spokój i wystrzegać się pochopnego działania.

Jeżeli bariera jest na tyle wysoka, że we śnie nie jesteś w stanie jej pokonać, jest to dla Ciebie zachęta do wykazania większego optymizmu na jawie. Jeśli natomiast śnisz, że masz wokół siebie chroniącą Cię barierę, może to symbolizować, iż na jawie budujesz wokół siebie niewidzialny mur, by odgrodzić się nim od innych ludzi.

Jeżeli zaś widzisz barierę oddzielającą Cię od jakiejś bliskiej Ci osoby, powinieneś zastanowić się, co między wami jest nie tak, bo to jest właśnie przyczyna, dla której oddalacie się od siebie, mimo iż na początku możecie tego nie dostrzegać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bariera

Opisz swój sen związany z symbolem Bariera i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen