Bariera

Znaczenie snu bariera

Znaczenie snu bariera

Bariera, zgodnie z tym, co oznacza na jawie, we śnie również symbolizuje jakąś trudną do pokonania przeszkodę lub przeciwności losu, na jakie wkrótce może być narażona osoba śniąca.

Może to być również jakaś blokada emocjonalna i ograniczenie, jakie człowiek ów sam na siebie nałożył i teraz mu ono ciąży. Jeśli we śnie widzisz barierę, oznacza ona właśnie jakieś nieprzewidziane trudności, z jakimi będziesz musiał się zmierzyć.

Jeśli udaje Ci się ją przekroczyć, uda Ci się również na jawie i odniesiesz sukces w danej sprawie. Pokonanie bariery symbolizuje, iż również uda Ci się pokonać jakieś trudności, ale będzie to dość ryzykowne, na szczęście ryzyko to bardzo Ci się opłaci.

Gdy śnisz, że przeskakujesz barierę, jest to znak, iż problem, jaki uważasz za nie do przejścia, jest dla Ciebie realny do pokonania, musisz tylko zachować spokój i wystrzegać się pochopnego działania.

Jeżeli bariera jest na tyle wysoka, że we śnie nie jesteś w stanie jej pokonać, jest to dla Ciebie zachęta do wykazania większego optymizmu na jawie. Jeśli natomiast śnisz, że masz wokół siebie chroniącą Cię barierę, może to symbolizować, iż na jawie budujesz wokół siebie niewidzialny mur, by odgrodzić się nim od innych ludzi.

Jeżeli zaś widzisz barierę oddzielającą Cię od jakiejś bliskiej Ci osoby, powinieneś zastanowić się, co między wami jest nie tak, bo to jest właśnie przyczyna, dla której oddalacie się od siebie, mimo iż na początku możecie tego nie dostrzegać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bariera

Opisz swój sen związany z symbolem Bariera

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemMetoda kolorowego ołówka
Czasami zaraz po obudzeniu się nie zawsze jest dla nas oczywiste, o czym był sen i jakie występujące w nim symbole mogą być ważne. W tym artykule przedstawimy prostą technikę analizy snów, zwaną metodą kolorowego ołówka. Metoda kolorowego ołówka to bardzo łatwy sposób na przeanaliz


Świadome sny
Świadome śnienie to umiejętność bycia świadomym podczas snu. Istnieje wiele różnych technik uzyskiwania świadomych snów. Jeśli chcesz wiedzieć jak śnić świadomie, ten przewodnik poprowadzi Cię krok po kroku przez czynności, które możesz zrobić, aby nauczyć się świadomego śnie

Czy czytanie senników to grzech?
Kościół katolicki jasno wyraża swoje stanowisko w sprawie wróżb – sprzeciwia się, widząc we wróżbiarstwie zabobon lub traktując je jako magię. Dlatego czytanie senników i wiara w nie jest sprzeczne z nauką Kościoła. Człowiek wierzący powinien zaufać Bogu, jako temu, który k