Barmanka

Znaczenie snu barmanka

Znaczenie snu barmanka

Symbol ten może zwiastować jakieś kłopoty, a jeśli już do nich dojdzie, zwykle będzie to jedynie Twoja wina, a raczej Twojego lenistwa i zaniedbywania przez Ciebie obowiązków.

Jeśli barmanka śni się kobiecie, może zwiastować jej wielką miłość i jednocześnie dawać do zrozumienia, że jest już na nią w pełni gotowa. Jeżeli zaś motyw ten pojawia się we śnie mężczyzny, wówczas zapowiada, że niebawem spotka on kogoś, w kim się zakocha.

Jeśli śnisz, że sam pracujesz za barem, jest to znak, że w najbliższej przyszłości przyjdzie Ci przebywać w jakimś nieprzyjemnym dla Ciebie towarzystwie, w którym Ty również nie będziesz szczególnie mile widziany.

Gdy we śnie jesteś przez kogoś obsługiwany, zapowiada to, iż wkrótce ktoś udzieli Ci celowo niedobrej albo złośliwej rady, dlatego powinieneś kierować się tylko swoim rozumem i nie zważać na to, co Ci ktoś podpowiada, bo być może robi to z nieszlachetnych pobudek.

Oceń sennik

Znaczenie snu Barmanka

Opisz swój sen związany z symbolem Barmanka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen